PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6906}
7,2 3 081
ocen
7,2 10 1 3081
7,2 9
ocen krytyków
Krzyż walecznych
powrót do forum filmu Krzyż walecznych

Nagrałem z TVP na DVD i mam ten film za 1,25 zł + trochę czasu (mojego) i energii (elektrycznej). I mam w nosie propozycje za 50 złotych.

ocenił(a) film na 8
akurowski

idac tym tropem to wszystko mozna miec za 1,25...

Plainview

Mój wpis był przeznaczony dla ludzi rozumnych. To po pierwsze. A po drugie - skoro na mój wpis nie ma odpowiedzi ludzi rozumnych - nic nie odpowiem. Choć spróbuję coś napisać bardzo wyraźnie i powoli: Ja np. nie twierdzę, że wszystko można mieć za 1,25 złotych, ale jeśli komuś się uda - gratuluję. Filmy za 1,25 wobec 50 są dla mnie wartościowe nawet kosztem (różnica dla mnie +48,75) gorszej jakości. I oczywiście wolę porządnego kurczaka z rożna za 14 zł, bo ksero kurczaka z rożna, choćby za 50 groszy, mnie nie zadowoli.

akurowski

He, he...dobre z tym kurczakiem :D

Można kupić używaną, org. DVD na allegro za 6,99 zł.
To tak na marginesie:)

akurowski

A ja kupiłem sobie za 29,99 i jestem zadowolony. Mam świetną jakość (film jest cyfrowo odświeżony) obrazu i dzwięku. I nie ma w prawym górnym rogu znaczka TVP. Nie szastam pieniędzmi ale raz sobie taki film kupilem. Jest to jakaś forma szacunku dla twórcy.

Blondyn_103

Szacunek szacunkiem, ale twórca pewno z tego mało dostanie;
Albo guzik.
Pozd.

ocenił(a) film na 10
Bad

Ja kupiłem go "Media Mark" na dvd za 9,90 odświeżony cyfrowo w Pudełko było troche poodniszczone i musiałem je wymienić dlatego był przeceniony ale tylko z 14,9.
Albo tak staniał albo po dziwnych sklepach chodzicie.

użytkownik usunięty
Lukasz7890

Są dwa wydania, to z plakatu i to z propogandy. Płyty nie różnią się niczym, jedynie pudełko inne.

użytkownik usunięty
Bad

guzik reżyser dostanie. Producent kosi szmalec

użytkownik usunięty

Nawet, jeśli kosi to, co z tego? Przecież cyfrowa restauracja to spory wydatek, do tego koszta wydania i standardowe koszta prowadzenia firmy. Według was firma powinna odnowić film, wytłoczyć 100 000 egzemplarzy i porozdawać je przechodniom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones