film

Ktoś we mnie

The Little Stranger
2018
1h 51m
5,4 2 250
ocen
5,4 10 1 2250
5,0 2
oceny krytyków
Doktor Faraday zostaje wezwany do opieki nad chorym w tajemniczym domostwie rodziny Ayresów. Zobacz pełny opis
Ktoś we mnie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Ktoś we mnie
Zwiastun nr 1
nr 1 2018-06-12T14:10:14 https://fwcdn.pl/webv/66/73/46673/thumbnail.46673.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/94/804094/the_little_stranger___official_trailer___domhnall_gleeson__ruth_wilson__will_poulter___coming_soon.vp9.1080p.webm

Historia dr. Faradaya, syna pokojówki, który żyje otoczony szacunkiem jako wiejski lekarz. Podczas długiego, upalnego lata 1947 roku, zostaje wezwany do Hundrets Hall, majątku, w którym niegdyś pracowała jego matka. Hundrets Hall był domem rodziny Ayresów przez ponad dwa wieki. Teraz chyli się ku upadkowi. Jego mieszkańców – matkę, syna iHistoria dr. Faradaya, syna pokojówki, który żyje otoczony szacunkiem jako wiejski lekarz. Podczas długiego, upalnego lata 1947 roku, zostaje wezwany do Hundrets Hall, majątku, w którym niegdyś pracowała jego matka. Hundrets Hall był domem rodziny Ayresów przez ponad dwa wieki. Teraz chyli się ku upadkowi. Jego mieszkańców – matkę, syna i córkę – prześladuje jednak coś bardziej złowieszczego niż schyłek świetności domostwa. Podejmując się opieki nad swym nowym pacjentem, Faraday nie zdaje sobie sprawy, jak blisko i jak przerażająco historia rodziny Ayresów splata się z historią jego własnej rodziny.

na podstawie
Sarah Waters (powieść)
studio
Film4 (przedstawia) / Focus Features (przedstawia) / Pathé (przedstawia) / więcej
tytuł oryg.
The Little Stranger
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nudny. Postać główna sztywna jak kij od szczotki. Zmarnowany potencjał, jeżeli chodzi o scenariusz, za dużo niedomówień. Kiepsko nakreślone postacie.. Daleko mu do trzynastej opowieści.Miała być tajemnica, ale coś im nie wyszło.

Co kto woli.

ocenił(a) film na 7

Ciekawa historia, tajemnica, odpowiednio budowane napięcie, dobra gra aktorów, no i dom - główny punkt filmu. Teraz takie filmy się nie liczą - nie ma cycków, nie ma pościgów, nie ma Spidermana - nie liczysz się. Podnoszę celowo moją ocenę.

warto

ocenił(a) film na 8

inny to rodzaj dreszczowca, może bardziej psyuchologiczny; wyciszony i klimatyczny;; niedopowiedzenianiuanse,klimat; akcji niewiele i raczej jak dawne opowieści o starych domostwach z siła grasującą wewnatrz domów i rodzin;ale tu jest prawdziwa ukryta tajemnica i raczej o tym co w człowieku się kryje jest to...

Tyle gównianych filmów (szczególnie gównianych horrorów) w naszych kinach... To wygląda niezley, na podstawie fajnej książki i nikt nie chce w Polsce wziąć do dystrybucji..?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones