PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713093}

Kto tam?

Knock, Knock
4,6 28 313
ocen
4,6 10 1 28313
5,1 10
ocen krytyków
Kto tam
powrót do forum filmu Kto tam?

Bo jest w nim praktycznie wszystko, by trzymać widza za serce i nie puścić do ostatniej minuty za sprawą psychologicznych zagrywek rodem z kultowego "Funny games" czy "Hard Candy", film z niepowtarzalnym klimatem, nie dla każdego, jak widać po ocenie na załączonym obrazku. Zdecydowanie polecam! PS. a dziewczynki mega sexy, co jest niewątpliwym atutem.

ocenił(a) film na 2
marcinbelc

Hahaha.

ocenił(a) film na 10
berni_

jakieś kontrargumenty? :)

ocenił(a) film na 2
marcinbelc

Nie no, masz rację. Dycha murowana, a film powinien być przynajmniej nominowany do Oscara ;)

ocenił(a) film na 10
berni_

ale co konkretnie Ci się w nim nie podobało?! uproszę rozwinąć swoje myśli, bo nudzi mnie ciągnięcie Cię za język, bo dla mnie to jakiś owczy pęd z tym ocenianiem tak nisko tego filmu, bo pozycja była nader interesująca.

ocenił(a) film na 7
marcinbelc

szczerze mowiac to tez nie rozumiem nagonki na ten film - ja w ogole nie żałuje, że obejrzałem.

ocenił(a) film na 6
marcinbelc

W połowie byłem zdegustowany, bo tortury i takie tam jakoś mnie odrzucają, ale trzymała mnie chęć zobaczenia jak się skończy. I zakończenie mi się podobało, a Genesis mega seksi w początkowej fazie. Oglądając film przypomniałem sobie jak bardzo ta sama dziewczyna może być pociągająca, a chwilę później odpychająca.

ocenił(a) film na 5
marcinbelc

Bez przesady, film jest całkiem niezły (dałbym 6 gdyby nie masa idiotyzmów i totalna bezradność bohatera), daleko mu do gniota i oceny oscylujące w okolicach 1-2 są krzywdzące, ale porównywanie go do tak świetnych produkcji jak "Funny Games" czy "Hard Candy" jest nieporozumieniem.To nie ten poziom, nie ten styl i ogólna charakterystyka produkcji."Kto tam?" jest stosunkowo lekką produkcją, której nie można brać na poważnie.Eli Roth zabawił się trochę w innej stylistyce i nawet mu to wyszło.Historia jest do bólu przewidywalna, w zasadzie od razu wiadomo jak się to wszystko skończy, a FG i HC trzymały do końca w napięciu.Zgodzę się też, że panienki są prawdziwą ozdobą filmu - Eli ma świetną żonę. ;) a co do @berni , to połowa ludzi na tym forum nie potrafi argumentować swoich zdań - kończy się na "hahahaha", albo "Słaby.Szkoda czasu". ;)

ocenił(a) film na 2
marcinbelc

Odpowiem krótko: wszystkiego. Albo odwrócę to i powiem, co tu jest: fatalny scenariusz (co to miało być, podróba "Fatalnego zauroczenia"?), beznadziejna gra aktorska, "akcja" rozciągnięta bardziej niż najdłuższe flaki z olejem, mnóstwo idiotyzmów i nielogiczności. A już główny bohater i ten gość od "rzeźb' szanownej małżonki artystki to już w ogóle kompletni idioci. To tak w skrócie.

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

jakie "idiotyzmy i niedorzeczności" masz na myśli?

ocenił(a) film na 2
marcinbelc

Wiesz, oglądałam to jakiś czas temu, około roku i aż tak dobrze nie pamiętam. Ale na forum jest gdzieś mój wątek na ten temat. tak na szybko to co mi utkwiło w pamięci najbardziej to to, że ten nieszczęsny głowy bohater mógł co najmniej bodaj trzy razy załatwić te panny, a nie wykorzystał ani jednej okazji, a już najgłupszy był ten gość, co widział go związanego, a zamiast wezwać policję czy go uwolnić i we dwóch załatwić te dziewuchy to usiłował ratować jakieś paskudztwo zwane rzeźbą. Generalnie ten film kompletne mnie znudził, zdenerwował, nie podobało mi się w nim praktycznie nic.

ocenił(a) film na 6
KrecikJ23

Tak mówisz, bo nie byłaś w takiej sytuacji. Ludziom wszystko wydaje się takie proste, a ciekawe jakbyś się zachowała, gdyby ktoś własnie trzaskał młotkiem w Twojego iPhona, albo zobaczyłabyś, że jakieś prosie żre Twój trawnik.

ocenił(a) film na 2
Artanis

Ty tak serio, czy sobie żarty robisz?

ocenił(a) film na 3
marcinbelc

Np. to że zabiły jednego faceta, by udowodnić coś drugiemu... F*ck logic, znalazły się panny od umoralniania :D

ocenił(a) film na 10
maciek_herbus

z tą rzeźbą to był po prostu czarny humor, nie skumałeś xD a co w tym nielogicznego? to umoralnianie? to jest film, a każdy film rządzi się swoimi prawami po prostu

ocenił(a) film na 1
marcinbelc

ten film to gówno

marcinbelc

Mnie bawił choć funny games to dla mnie nieporozumienie. Ale na pewno nie jest na 10. Brak pięknych zdjęć, pięknego soundtracku, świetnej lub choć solidnej gry aktorskiej, a także kultowości (wymóg na 10).

ocenił(a) film na 10
MarcoK

a jak Ci powiem, że to dla mnie arcydzieło klasy B? :)

marcinbelc

nie oceniam w kategoriach, a ogólnie w kategorii film.
10 dla mnie to więcej niż film - nie dość, że arcydzieło, emocjonuje i interesuje mnie tematyka itp.

marcinbelc

mnie też film się podobał, fajne dziewczyny, no i ta końcówka z postem rozłożyła:D

ocenił(a) film na 3
marcinbelc

wszystkiego mu brakuje

ocenił(a) film na 2
marcinbelc

Keanu rola życia, ten tekst o pizzy - MASAKRA, nie mogę się otrząsnąć do tej pory...

marcinbelc

Nie lubie jak jakis imbecyl zawyza srednie oceny miernym filmom 10-kami.

ocenił(a) film na 4
marcinbelc

Film jest średni. Pod każdym względem. Ale rozumiem, że może się podobać wielu ludziom lubiącym ten gatunek, czy ogólnie ten typ filmów. Tego, czego w zupełności nie rozumiem, tj jak można porównywać takie filmy do produkcji za 10 pkt.?
Jedyna rzecz na plus - marny to argument - obie dziewczyny są piękne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones