PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041483}

Kuba

7,2 5 469
ocen
7,2 10 1 5469
6,8 6
ocen krytyków
Kuba
powrót do forum filmu Kuba

Co z tym buziakiem

ocenił(a) film na 8

Kuba mówi, że jego matka poprosiła go o ostatniego buziaka, czy że na pogrzebie mu mowili, żeby ostatni raz ją pocałował?

Przy okazji - film bardzo szczery i wzruszający. Kuba jest tam taki, jakiego wszyscy Polacy polubiliśmy.

Pamiętam, jak przed Euro 2016 pojechałem do Jastarni oglądać trening kadry i tam Kuba nawet przy selfiakach z publiką i autografach dał się poznać jako bardzo wyrozumiały i równy gość, w przeciwieństwie do innych. Rzuciłem mu pytanie:
- Co, Kuba, przywieziecie nam medal? Na co Błaszczu odpowiedział z typową dla siebie szczerością i uważnością:
- Kurczę, może być ciężko.

Potem zapadł mi w pamięci jeden obrazek:
Kadrowicze wracali do hotelu w Juracie na rowerach. Kuba jechał sam i na rowerze wyskoczył za nim moze 10 letni chłopiec. Młody krzyknął:
- Kuba! Moge z tobą jechać?
A Błaszczu:
- Pewnie, dawaj!
I tak sobie obok siebie jechali ścieżką rowerową i żywo gaworzyli. Obrazek pasowałby do tego filmu.

Kuba to bezsprzecznie najlepszy kapitan kadry ever.


ocenił(a) film na 7
jarik44

Ja to zrozumiałem tak że jego Mama zmarła przy nim i że na pożegnanie dał jej ostatniego całusa...

ocenił(a) film na 9
jarik44

Ja to zrozumiałam, że ktoś na pogrzebie kazał mu się ostatni raz z mamą pożegnać.

ocenił(a) film na 8
jarik44

Ja też zrozumiałam, żeby dał mamie ostatniego buziaka na pogrzebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones