Pumping Iron

1 godz. 25 min.
7,5 3 472
oceny
7,5 10 3472
1 340
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":8987,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pumping+Iron-1977-8987/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kulturyści
 • stev1989 ocenił(a) ten film na: 10

  Tak określiłbym cel tego filmu. I nie chodzi tylko o bodybuilding.. Chodzi o wszystko w życiu. Cokolwiek byśmy nie chcieli osiągnąć.. Cokolwiek nie umieścimy na naszej liście celów..

  Arnold jest żywym przykładem owoców ciężkiej pracy.. Ku_rewsko ciężkiej pracy.. Pokazuje jednak, że się da. Pokazuje jak wielką siłę ma nasza WOLA.. Jego słowa mówiące o tym, że rozwijamy się dopiero po przekroczeniu bariery bólu tłuką mi się w głowie każdego dnia kiedy pojawia się zwątpienie.. Kiedy pojawia się ból... Kiedy pojawia się zniechęcenie i słaba natura powtarzająca ciągłe "już nie moge, już nie dam rady, już mi się nie chce".. Wtedy te słowa przychodzą jak grom z jasnego nieba i dają siłę aby iść dalej. Aby się nie poddawać.. Bo to odróżnia tych którzy osiągają sukces od tych których się poddają..

  "No pain, no gain'! Ave

 • basztor ocenił(a) ten film na: 9

  stev1989 Zgadza się

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  stev1989 Z pewnością 'próg bólu' jest ciekawym zagadnieniem. Jako niepełnosprawny dzieciak starannie unikałam progu bólu, z perspektywy widzę, że jeśli nie dojdziesz do tego momentu, stoisz z treningiem w miejscu. Nie masz sygnału, gdzie jeszcze możesz, a gdzie nie.