PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8987}

Kulturyści

Pumping Iron
7,5 3 649
ocen
7,5 10 1 3649
Kulturyści
powrót do forum filmu Kulturyści

Mindset of a Champion!

ocenił(a) film na 10

Tak określiłbym cel tego filmu. I nie chodzi tylko o bodybuilding.. Chodzi o wszystko w życiu. Cokolwiek byśmy nie chcieli osiągnąć.. Cokolwiek nie umieścimy na naszej liście celów..

Arnold jest żywym przykładem owoców ciężkiej pracy.. Ku_rewsko ciężkiej pracy.. Pokazuje jednak, że się da. Pokazuje jak wielką siłę ma nasza WOLA.. Jego słowa mówiące o tym, że rozwijamy się dopiero po przekroczeniu bariery bólu tłuką mi się w głowie każdego dnia kiedy pojawia się zwątpienie.. Kiedy pojawia się ból... Kiedy pojawia się zniechęcenie i słaba natura powtarzająca ciągłe "już nie moge, już nie dam rady, już mi się nie chce".. Wtedy te słowa przychodzą jak grom z jasnego nieba i dają siłę aby iść dalej. Aby się nie poddawać.. Bo to odróżnia tych którzy osiągają sukces od tych których się poddają..

"No pain, no gain'! Ave

ocenił(a) film na 9
stev1989

Zgadza się

ocenił(a) film na 7
stev1989

Z pewnością 'próg bólu' jest ciekawym zagadnieniem. Jako niepełnosprawny dzieciak starannie unikałam progu bólu, z perspektywy widzę, że jeśli nie dojdziesz do tego momentu, stoisz z treningiem w miejscu. Nie masz sygnału, gdzie jeszcze możesz, a gdzie nie.

ocenił(a) film na 10
stev1989

Rafał Mazur Poleca:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones