Film

The Buddy System

1984 1 godz. 50 min.
6,8 52
oceny
6,8 10 1 52
86
chce zobaczyć
{"id":"10229","linkUrl":"/film/Kumpelski+uk%C5%82ad-1984-10229","alt":"Kumpelski układ","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/02/29/10229/7120688.2.jpg"}
Joe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Joe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W pracy Joe zaprzyjaźnia się z 11-letnim chłopcem. Tim wychowuje się bez ojca. Matka Emily rozpaczliwie próbuje znaleźć całą pracę, co uchroniłoby ją przed utratą praw rodzicielskich. Pełna konfliktów znajomość Joego z EmilyJoe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W pracy Joe zaprzyjaźnia się z 11-letnim chłopcem. Tim wychowuje się bez ojca. Matka Emily rozpaczliwie próbuje znaleźć całą pracę, co uchroniłoby ją przed utratą praw rodzicielskich. Pełna konfliktów znajomość Joego z Emily przekształca się stopniowo w romans. Zmusza to niezrealizowanego pisarza do lawirowania między nią i oficjalna narzeczoną Carrie. Sytuacja komplikuje się gdy Tim pragnie uczynić z niego nowego ojca.

boxoffice
$1 820 049 w USA
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation
tytuł oryg.
The Buddy System
inne tytuły
Kumpelski układ Polska
Life Upside Down (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie zobaczyć?

  Ivonka_fw

  Hej, czy ktoś ma ten film u siebie, albo wie gdzie można go zobaczyć/pobrać? Chciałabym go zobaczyć, a nie mogę znaleźć w necie. :( Dziękuję za ew. fatygę. Pozdrawiam, Ivi.

  • Nawet może być

   movieland ocenił(a) film na 7

   Spoko można obejrzeć, wrażenia OK

   • niezły

    acqh ocenił(a) film na 6

    Ja oglądałam ten film pod tytułem: "Kochaj moją mamę". Zabawny. Do dziś pamiętam z niego "gadającą" wagę, która mówi: przytyłeś, jeśli chcesz włożyć coś do ust, niech to będzie pistolet.

    • może być

     Patt

     Taki sobie film, w zasadzie nie wnoszący nic nowego !! - ale można obejrzeć bez bólu głowy !!