Film

The Buddy System

1984 1 godz. 50 min.
6,8 53
oceny
6,8 10 53
93
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"10229","linkUrl":"/film/Kumpelski+uk%C5%82ad-1984-10229","alt":"Kumpelski układ","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/02/29/10229/7120688.2.jpg"}
Joe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W pracy Joe zaprzyjaźnia się z 11-letnim chłopcem. Tim... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Joe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W pracy Joe zaprzyjaźnia się z 11-letnim chłopcem. Tim wychowuje się bez ojca. Matka Emily rozpaczliwie próbuje znaleźć całą pracę, co uchroniłoby ją przed utratą praw rodzicielskich. Pełna konfliktów znajomość Joego z EmilyJoe ma ambicje pisarskie, jednak stos niezapłaconych rachunków zmusza go do przyjęcia posady szkolnego strażnika. W pracy Joe zaprzyjaźnia się z 11-letnim chłopcem. Tim wychowuje się bez ojca. Matka Emily rozpaczliwie próbuje znaleźć całą pracę, co uchroniłoby ją przed utratą praw rodzicielskich. Pełna konfliktów znajomość Joego z Emily przekształca się stopniowo w romans. Zmusza to niezrealizowanego pisarza do lawirowania między nią i oficjalna narzeczoną Carrie. Sytuacja komplikuje się gdy Tim pragnie uczynić z niego nowego ojca.

boxoffice
$1 820 049 w USA
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation
data produkcji
1984
tytuł oryg.
The Buddy System
inne tytuły
Kumpelski układ Polska
Life Upside Down (tytuł roboczy) USA
Life Upside Down (tytuł roboczy) USA
The Buddy System (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Hej, czy ktoś ma ten film u siebie, albo wie gdzie można go zobaczyć/pobrać? Chciałabym go zobaczyć, a nie mogę znaleźć w necie. :( Dziękuję za ew. fatygę. Pozdrawiam, Ivi.

  • Nawet może być

   movieland ocenił(a) film na 7

   Spoko można obejrzeć, wrażenia OK

   • niezły

    acqh ocenił(a) film na 6

    Ja oglądałam ten film pod tytułem: "Kochaj moją mamę". Zabawny. Do dziś pamiętam z niego "gadającą" wagę, która mówi: przytyłeś, jeśli chcesz włożyć coś do ust, niech to będzie pistolet.

    • Taki sobie film, w zasadzie nie wnoszący nic nowego !! - ale można obejrzeć bez bólu głowy !!