PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 915
ocen
7,1 10 1 153915
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

szukam starego filmu proszę o pomoc!!!!!
szukam starego filmu karate tytułu dokładnie nie pamiętam bo miałem wtedy 7 lub 8lat film był o trzech chłopcach którzy byli u dziadka i on ich uczył karate coś na podobe małolatów ninia. tytuł troche kojarze ale nie jestem pewny co do tytułu (dzieciaki kung fu) czy coś podobnie ale nigdzie nie moge go znajść . film wyprodukowano mniej więcej w latach 80 lub 90. prosze o pomoc w ustaleniu tytułu. pamiętam coś z tego filmu że coś było o konficjuszu ten dziadek coś im tłumaczył o nim a i z tego co pamiętam to starzec palił ciągle fajke..a i ten starzec nosił ciągle kapelusz i jak dobrze pamiętam to był to czarno-biały filma i ten dziadek popijał wieczorami i oglądał zdjęcie swojej zmarłej żony

rafal633

hmmm... wiele elementów opisu nasuwa mi na myśl karate kid, ale nie wiem czy o to chodzi:)

rafal633

ogladale wiele takich ale nic mi sie nie kojarzy jedynie trzech malolatow ninja ale nie byl czarno bialy a karate kid to napewno nie jest

kilim5_2

Qrde ja też szukam tego filmu ... te dzieciaki uciekły do babci do miasta... film był ...jest rewelacyjny oglądałem dwie części druga jest już o tym jak mieszkają u babci... qrde właśnie też mi się wydaje że tytuł to dzieciaki kung fu... qrde szukam i szukam i nie moge znaleźć ...

rafal633

Young Dragons: Kung Fu Kids tak się nazywa jest jeszcze 2 część trzym się :)

chudini666

a i 3 część też jest ... jeszcze nie widziałem .... ale nie omieszkam

rafal633

czy ktoś wie z jakiej strony można sciągnąć kungfu kids po polsku???????

rafal633

szukam starego filmu. pamietam tylko tyle ze szedł sobie koles wieczorem i zaczał go gonic jak by meteoryt zielony i wszedł w niego ,poatem miał on jakas m oc dzieki temu klamieniowi. nie jesem pewnien ale mozliwe ze grał tam edi marfy lub jakis inny czarnoskury aktor. bardzo fajny film kojarzy mi sie z dziecinstwem wiec chcialbym go odnalesc. pozdrawiam i czekam na pomoc.

ocenił(a) film na 7
elies

"they see me trollin
they hatin"

ocenił(a) film na 9
elies

Ten film to - Pluto Nash

rafal633

To jak ten film się wreszcie nazywał bo ja też szukam :) Tylko te dzieciaki to one nie były azjatami :/

izabella412

http://www.filmweb.pl/film/Trzech+ma%C5%82olat%C3%B3w+ninja-1992-175543
http://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82olaty+Ninja+Wracaj%C4%85-1994-31055

Mam na vhs-ach.

Danielultras1

Dzięki wielkie to właśnie tego drugiego filmu szukałam ;*

izabella412

Proszę uprzejmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones