PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570380}

Kupiliśmy zoo

We Bought a Zoo
6,9 61 524
oceny
6,9 10 1 61524
5,9 12
ocen krytyków
Kupiliśmy zoo
powrót do forum filmu Kupiliśmy zoo

Coś nowego...

ocenił(a) film na 9

Ten film jest genialny w swojej prostocie i ciepła jakie bije z ekranu. Prawie przez 120 min.
uśmiechałem się jak głupi. Co z tego, że lekko naciągany, przewidywalny ( nie wiedziałem, że na
faktach;) jak po prostu piękny. Dla mnie ma szczególne znaczenie gdyż sam pochodzę z niepełnej
rodziny i wiem jak to jest stracić część dzieciństwa, czuć brak kogoś, musieć szybciej dorastać do
pewnych spraw. Niestety my nie zdecydowaliśmy się "kupić zoo"...;)
No i w dobie gdzie królują filmy dość smętne i trudne albo thrillery (które osobiście uwielbiam) ten
jest dla mnie powiewem świeżości, pełnym ciepła i nadziei... coś nowego... podoba mi się to!

grzesiek_bols

Zgadzam się z Tobą w stu procentach, bardzo przyjemny film.

grzesiek_bols

Również się zgadzam. "Naiwności" w tym filmie nie za dużo i też nie jest zbyt słodko. Myślę, że dużo ludzi docenia wartości przedstawione w tym filmie, a mało kiedy takie wychodzą. Szkoda.

użytkownik usunięty
sibro

Ja uważam, że film jest bardzo przesłodzony i może ciut niewiarygodny w tym powodzeniu jakie trzymało się głównych bohaterów, ale i tak pomysł zrealizowania czegoś takiego uznaję za dobry. Po prostu miła odmiana.

ocenił(a) film na 9
grzesiek_bols

A scena wyznania miłosnego w deszczu...coś pięknego.

ocenił(a) film na 9
grzesiek_bols

Przepiękny komentarz.. ;)
Film jest bardzo przyjemny, wzrusza, skłania do refleksji.. Jest może ciut przesłodzony.. Ale co z tego.. ;) Film idealny na poprawę nastroju po ciężkim dniu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones