PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586624}

Kurczak ze śliwkami

Poulet aux prunes
7,0 5 860
ocen
7,0 10 1 5860
6,2 10
ocen krytyków
Kurczak ze śliwkami
powrót do forum filmu Kurczak ze śliwkami

Film szczególny, specyficzny, wymaga zrozumienia. Kto zakochał się w klimatach "Delikatesów", "Amelii" czy "Bazyla", pokocha również "Kurczaka ze śliwkami". Poczujecie się jak w domu chłonąc wciągającą historię, ciesząc oczy wysublimowanymi zdjęciami, oraz pieszcząc uszy klimatyczną muzyką. A to wszystko doprawione szczyptą humoru :)

krzysiek34_ol

Pięknie napisałeś:) Masz zdecydowanie rację :)!!! Delicatessen" muszę obejrzeć:)!!! Polecam w tym samych klimatach " Bardzo długie zaręczyny" z Audrey Tautou w roli głównej- piękny:)!!!:)!!

ocenił(a) film na 8
dominika_gogolek

Dziękuję, bardzo mi miło :) Mam nadzieję że do tej pory zdążyłaś się już delektować "Delikatesami"? Aż Ci zazdroszczę Dominiko, pamiętam jakie wrażenie wywarł na mnie kiedy go zobaczyłem po raz pierwszy. Film o którym wspominasz obejrzę z przyjemnością, słyszałem o nim pochlebne opinie. PS przepraszam za zwłokę ale nie miałem żadnej informacji z filmwebu o Twoim komentarzu :( Pozdrawiam!

krzysiek34_ol

Dobry wieczór Krzysztofie:) Moje niedawne odkrycie w iście bajkowych klimatach " Złodziejka książek " - polecam, bo przepiekna opowieść,a właściwie adaptacja kinowa:) Ja lubię czasy II wojny światowej, magię książek i w okresie wczesnego dzieciństwa miałam kogoś do grania w piłkę. Dlatego ten film szczególnie przypadł mi do gustu. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
dominika_gogolek

Dobry wieczór Dominiko ;) Dziękuję za rekomendację, o filmie już co nieco słyszałem (podobno książka jest lepsza) ale mam tyle zaległości do nadrabiania że chyba bym znalazł na nią czas dopiero w kolejnym wcieleniu hahaha. Niestety chyba nie będę w stanie odwdzięczyć Ci się poleceniem jakiegoś dobrego filmu wojennego (bo te które chodzą mi po głowie zapewne znasz na pamięć). Filmowe zaległości mam chyba jeszcze większe od książkowych :))) Ale biorę się, nie ma zmiłuj, od poniedziałku :))) No dobrze, pora kończyć już chyba te "Rozmowy nocą", pozdrawiam serdecznie i dobranoc :)

ocenił(a) film na 8
krzysiek34_ol

Jesteś, przynajmniej dla mnie, niebezpieczny - znasz moje myśli - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Hahaha, no to też odpowiem żartobliwie. To niemożliwe abym znał Twoje myśli, bo to by znaczyło że jesteśmy podobni, ale to niemożliwe bo świat by nie wytrzymał dwóch takich jak ja :) Swoją drogą jest taki całkiem niezły film "Niebezpieczny umysł" (bodaj w reżyserii Clooney'a). Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
krzysiek34_ol

Jest, u mnie, na górnej półce ! Zapomniałem to uczynić przy poprzednim wpisie ale to niniejszym naprawiam i do słowa Pozdrawiam dokładam Serdecznie :)

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Wspaniałomyślnie przymknę oko na to karygodne niedopatrzenie :))) Pozdrawiam i w pas się kłaniam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones