PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 542
oceny
7,3 10 1 39542
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Mnóstwo humoru, dystansu i autoironii.
Teksty w stylu: teraz wesoła muzyka, która podoba się rodzicom i szychom z wytwórni na porządku dziennym. Mnóstwo nawiązań do popkultury. Dawno się tak nie bawiłem w kinie :)

ocenił(a) film na 10
doodol

Potwierdzam, film genialny!!!

ocenił(a) film na 8
doodol

Zabawny już od napisów początkowych. :)

doodol

"Skuj skuj, cały jestem twój" :D

Śmieszny i ciepły film.

ocenił(a) film na 8
doodol

Dubbing czy napisy?

ocenił(a) film na 9
damiansport1

Byłem z dzieckiem więc Dubbing. Nie mam zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 8
doodol

Czy film ma tak samo szybkie tempo jak pierwsze LEGO?
W tym ostatnim podobał mi się styl, humor i przesłanie, ale nadmierna prędkość akcji bywała irytująca.

ocenił(a) film na 10
wojciech_01

To tutaj wg mnie tempo jest jeszcze szybsze. Ale film świetny, polecam

ocenił(a) film na 7
Docnt

A jak dla mnie tempo właśnie jest dobre, przyspiesza i zwalnia.

ocenił(a) film na 8
wojciech_01

LEGO PRZYGODA było ciekawsze,lepsze i miało to coś,co skłaniało do oglądania kilka razy. Tutaj tego nie ma (jak dla mnie) i choć animacja jest naprawdę zabawna,to daleko jej do PRZYGODY.

ali_g77

Dokładnie .

doodol

Eeee taki se.

użytkownik usunięty
doodol

scena otwierająca film (cała sekwencja) niszczy, jest rewelacyjna po prostu,a potem wingardium leviosa :D

doodol

Racja, film zabawny, nie dłużył mi się, śmiałam się momentami w głos :D

ocenił(a) film na 8
doodol

film mega, jesli ktos sie waha polecam pojsc jak najszybciej ja bylem wczoraj i nie zaluje :) polecam

ocenił(a) film na 9
doodol

Film gnialny, historia wspaniała, dobrze opowiedziana, dynamicznie, tylko że tą samą fabułę już poznaliśmy w wersji animowanej, kto ogladał, ten nie mógł nie zauważyć, że to już było. Mimo to sama produkcja rewelacyjna. Polecam inne, jak LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures, z zupełnie innego gatunku.

ocenił(a) film na 8
Tessa_van_Storm

Nie byliśmy w kinie,kupiłem wczoraj na dvd [ w sumie w cenie 2 biletów :) ] niesiony jakością Lego Przygody i nie zawiodłem się. Malo tego - mój młodszy syn,[raptem 8 lat ]zaśmiewał się co parę minut więc głosy że nie jest to film dla dzieci są zgoła przesadzone.Mało tego po skończonym seansie kazał puścić raz jeszcze przynajmniej pierwsze 15 min.
Goniłem go do łóżka ale gdy doszliśmy do pierwszej i NAJLEPSZEJ piosenki-przesłuchaliśmy ją jeszcze 3 razy:):)
Kiwanie głową Batmana w pierwszych taktach- kultowe :):)

ocenił(a) film na 10
atroph

Mój 5-latek też oglądał z zapałem. Choć przy tekstach typu "Paniczu Bruce, takich straszydeł to chyba jeszcze nie widzieliśmy" - "Alfredzie, nie wiesz, co się działo w akademiku", jeszcze się nie śmiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones