PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 793
oceny
6,3 10 1 79793
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Cieszę się bardzo, że teraz was wszystkich wkurze ( lub większośćz was), ale mi się podoba ten film! :D

ocenił(a) film na 10
zizu444

Nie uwierzysz ale mi też się spodobał! A szczególnie podoba mi się kontakt jaki Lola ma z mamą ;D

ocenił(a) film na 8
Tuber

jak miło :D właśnie też na to zwróciłam uwagę - strasznie fajnie się dogadywały :) no i Kyle też był dużym plusem filmy ( jak dla mnie) :)

ocenił(a) film na 9
zizu444

Tak, Kyle był świetny. :D

ocenił(a) film na 6
Tibby1996

Film ujdzie, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Może jezcze z 2 lata temu bardziej przypadłby mi do gustu. Film strasznie posklejany i ogólnie chaotyczny. Od Kylie'a o wiele bardziej spodobała mi się Emily - śliczna blondynka! Zauroczyłam się w niej od pierwszej sceny ;>

ocenił(a) film na 9
zizu444

Mi też się ten film bardzo podobał ^^ Wszyscy narzekają że jest gorszy od oryginału no i Miley.... ale mi się bardzo podobał.
Zgadzam się Kyle był super tak samo jak lola i jej mama ale ja znowu zwróciłam uwagę na wątek przyjacółki Loli i nauczyciela. Uważam że cały film był świetny :)

ocenił(a) film na 7
zizu444

mi też

ocenił(a) film na 10
zizu444

A zgadnijcie skąd się biorą uprzedzenia do tego filmu! A no stąd że ludzie dalej uważają Cyrus za małą Montanę, która potrafi tylko grać w disneyowskich produkcjach. Też tak myślałam dopóki nie zobaczyłam tego filmu oraz Ostatniej Piosenki!

ocenił(a) film na 10
Tuber

Zgadzam się. Cyruska ma ocenę wyrobią przez Hanne Montanne i pop piosenki. Moim zdaniem się zmieniła. Wystarczy spojrzec na ostatni teledysk, albo chcociaż by filmy w jakich zagrała, "Ostatnią Piosenkę" ( osobiscie oglądałam i podoba się mi ten film, przyznam, że nawet się wzruszyłam ) i "Lol", nie mówiąc już o nowej fryzurze, albo o tym, że na jednym z koncertów zaśpiewała Nirvanę. Wiem, że nie każdemu się to spodoba, taka zmiana z plastikowego popu, na coś hm.. bardziej powiedzmy dorosłego, albo nawet rock-metal, bo mam wrażenie, że w takim klimacie Cyruska teraz operuje. Wracając do filmu nie przeszkadzała mi jej osoba w głównej roli. Taka jest moja opinia na jej temat. ;)

ocenił(a) film na 8
soophie

LUBIĘ WAS :D też sądze, że najpierw należy obejrzeć i zobaczyć jak gra Miley a potem oceniać film. co do wątku przyjaciółki i nauczyciela też mi się spodobał - taka rozwalona laska :D

ocenił(a) film na 10
zizu444

Racja, szkoda, ze go trochę bardziej nie rozwinęli, bo cały czas liczyłam, że może się jeszcze zejdą. XD

zizu444

powiem szczerze... oglądałam zarówno francuską jak i angielską wersję.. uważam , że obie są niezłe.. tzn to jeszcze zależy od ludzi , od tego jakie filmy wolą :) mi się spodobały :) oczywiście francuską wersję obejrzałam jako pierwszą i mam do niej kilka pytań , bo były takie momenty , których wg nie zrozumiałam . natomiast wersja angielska moim zdaniem w niektórych chwilach wydaje się nawet lepsza... wszystko zostało dokładnie wyjaśnione , bez znaków zapytania ;) pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
zizu444

mi też! nie wiem sama co mnie w nim urzekło ale bardzo mi się podoba ;)

zizu444

Czy ten film jest w stylu "trzynastka" czy też bardziej skierowany jest na wątki miłosne?

ocenił(a) film na 8
zizu444

No i nikogo nie wkurzyłaś. Świetny film. Dobrze zagrany, poukładany w logiczną całość, i do tego jeszcze z fajnym klimatem.

ocenił(a) film na 9
zizu444

Może wkurzyłaś "wielkich znawców którzy krytykują każdy fajny film", ale jak dla mnie film jest świetny, oby więcej filmów tego typu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones