PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 792
oceny
6,3 10 1 79792
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL
PuDZ

Tak

PuDZ

Tak, będzie w 3D.

PuDZ

Chciałbyś.

ocenił(a) film na 4
crazy_race

Niestety amerykanie nie są przyzwyczajeni do oglądania francuskich filmów, więc przerabiają je na swój użytek - czyli z własnymi aktorami. Niestety są dość ograniczeni jeśli chodzi o oglądanie filmów z innych krajów.

aniolek_266

Pewnie zgodziłabym się z Tobą, gdyby reżyserem jednego i drugiego nie była ta sama kochana Lisa Azuelos ;)

PuDZ

Są 2 opcje:
1. Chciałeś być śmieszny, ale Ci nie wyszło.
2. Jesteś największym idiotą jakiego zrodziła matka ziemia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PuDZ

Jestem ciekaw polskiej wersji tytułu :)

Pif_Paf

Kupa Śmiechu, z naciskiem na Kupa

987

ogarnijcie,już pożartować sobie nie można ;P

PuDZ

Też miałem taką nadzieję :<

ocenił(a) film na 5
PuDZ

Ah te marzenia :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gogetta

Po co ta spina? Koleś sobie żartował i powiem, że dla mnie to było śmieszne. Nikogo nie obraził ani nie napisał nic złego. A ty tu ku*wami rzucasz. I wiesz w ogóle co to jest ironia? I to ty chyba jesteś debilem skoro myślisz, że on napisał to na serio.

Ringoo

Wiem co to jest ironia, kolego. I powiem tobie, że są pewne granice "używalności", że się tak wyrażę. "Zażartował"... HA! Dobre. I pomyśleć, że żyłem w przekonaniu iż forum na filmwebie jest na poziomie. Dobra, mniejsza o to. Przestałem karmić trolle już dawno i widzę, że przez przypadek znowu to zrobiłem -.-
PS: Ja się nie spinam, po prostu nie wytrzymałem natężenia głupoty w jego strollowanym pytaniu. Przepraszam, ja wysiadam.
Pozdro.

Gogetta

Trochę dystansu kolego. Do trolla to mu daleko, nawet sam potem post napisał, że to był żart. To jest tylko głupi post na forum. Nikomu nie szkodzi i niektórych (w tym mnie) może rozśmieszyć.

Gogetta

Sorry poprawka. Nie napisał nic.

Gogetta

Każdy gracz League of Legends jest debilem

PuDZ

hahaha, nie wiem o co spina, mnie to rozbawiło, innych mogło nie rozśmieszyć, ale nikogo to nie obraziło :D :D

PuDZ

Słaba prowokacja,musisz się jeszcze wiele nauczyć.

ocenił(a) film na 4
PuDZ

Hahahaha <3 Chciałabym, ale nie da się już wymazać tego co się zobaczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones