PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 793
oceny
6,3 10 1 79793
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Oglądałam francuska wersje tego filmu i nie wiem czy mam obejrzeć ta. francuski LOL
bardzo mi się podobał. Jak oglądałam zwiastun to niektóre sceny były jak żywo wyjęte z
francuskiej wersji. Nie wiem czy mi się opłaca oglądać jeszcze raz prawie identyczny film. Szczególnie że nawet reżyserka jest ta sama. No i jeszcze miley no w last song nie zagrała
jakoś wybitnie ale też jakoś mi nie przeszkadzała (hanna montany nie bede komentować)
To jak polecacie ten film?

ocenił(a) film na 10
MK98

tak, oglądałam oba i są niemalże identyczne, podobne teksty i praktycznie te same sceny, tyle, że jest jeszcze kilka dodanych scen.
Francuska wersja ma coś w sobie, ale uważam, że lepiej oglądało mi się amerykańską, sama nie wiem czemu. Może dlatego, że oglądałam ją jako pierwszy raz a może dlatego, że po prostu jestem przyzwyczajona do amerykańskich filmów.
W każdym razie ja polecam bardziej tą ameryańską ; )

MK98

A ja polecam obie części ;-) Przynajmniej można sobie porównać sceny, grę aktorską itp.

ocenił(a) film na 5
MK98

Obejrzyj obie, ale mówiąc szczerze, ta jest, moim zdanie, o wiele gorsza. Trochę się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 5
MK98

Francuska wersja jest o wiele lepsza. możesz obejrzeć amerykańską dla porównania ale chyba szkoda czasu ;) nie zachwyciła mnie gra Demi Moore po której spodziewałam się czegoś więcej. jak dla mnie nie była w tym filmie przekonująca. zagrała bo zagrała, nie starała się stworzyć żadnej postaci.

ocenił(a) film na 3
MK98

Francuska wersja powala amerykańską na kolana ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones