PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 191 722
oceny
7,3 10 1 191722
7,3 49
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

Nie jestes fanem musicalu, bo wstawki muzyczne denerwuja Cię niczym reklamy w najbardziej wyczekiwanym momencie ? Też nie jestem fanem tego gatunku,ale wczoraj obejrzałem i jestem zachwycony. Wszystkie składniki filmu są smacznie skomponowane. Nie ma tu nachalnych prób przypodobania się komukolwiek i chyba dzięki temu proste składodowe w idealnie dobranych proporcjach otwierają przestrzeń magiczną, ktorej często doświadczamy, ale nie potrafimy ubrać w słowa. Zachęcam do obejrzenia i odnalezienia odrobiny magii zaklętej w naszej zwyklej codzienności. Polecam :)

plont29

Kompletnie się nie zgadzam z tą opinią. Nie cierpię musicali, ale postanowiłam ocenić ten film sama właśnie przez takie opinie. Już pierwsza scena (na drodze) sprawiła, że serdecznie pożałowałam straconego czasu i pieniędzy. Bardziej czasu.
Nie potrafię ocenić obiektywnie tego filmu, ale wiem, że już nigdy podobne opinie nie skłonią mnie do obejrzenia czegokolwiek z tego gatunku ;)

użytkownik usunięty
paula_ryba

Miałem takie same odczucia jak Ty:) , więc to chyba nie jest zbieg okoliczności, że po obejrzeniu pierwszej sceny chciałem wyjść z kina:)

plont29

A jak lubię muzykę, ale denerwują mnie wątki romantyczne, to warto obejrzeć

ocenił(a) film na 9
niwrok_2015

Zawsze warto....choć wątek romantyczny jest tam ujęty nie tylko w kontekście miłości ale przede wszystkim pasji i marzen. Mimo wszystko polecam.

ocenił(a) film na 8
niwrok_2015

U mnie to samo. Też nie znoszę wątków romantycznych, choć tu mi nie przeszkadzało.

plont29

Dzięki za kom. Właśnie bałem się tego, że to musical. A tak trzeba będzie obejrzeć. Pozdro

plont29

A ja z żoną byłem, i myślałem, by sobie w nogę strzelić, żeby mnie do szpitala z kina zabrali. Nie dało się po prostu tego oglądać. Nie oceniam, bo tego typu filmy to nie moja bajka, więc ciężko się jego walorów artystycznych odnieść. Jak ktoślubi wstawki muzyczne to będzie pewnie szczęśliwy, jak nie, to lepiej sobie darować.

ocenił(a) film na 9
plont29

Jeden z mądrzejszych tematów na tym forum! Brawo!

plont29

Wstawił muzyczne to esencja musicalu

ocenił(a) film na 10
plont29

Cytuję: "nie potrafimy ubrać w słowa." To wystarczy, brak słów , do oceny pozostaje matematyka, a z niej wynikają dwie cyfry: 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones