PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512137}

The Pack

La Meute
4,0 305
ocen
4,0 10 1 305
La Meute
powrót do forum filmu La Meute

to nie jest film dla ludzi o słabych nerwach...nie wytrzymałam do połowy...

ocenił(a) film na 4
olgamikolajczak

To chyba mialaś jakąś potrzebę do załatwienia w ubikacji. Scen naprawdę brutalny jest tu niedużo i choć są zrealizowane z fantazją, to nie jest to szczyt możliwości jakie oczekuje dziś fan horroru od tego typu produkcji.. Obejrzyj sobie Martwicę Mózgu, Zejście i inne dobre tego typu to wtedy możesz nie wytrzymać do połowy. Mogę wziąć pod uwagę, że może jesteś delikatną osobą, ale to nie oglądaj takich filmów i nie rób mu takiej reklamy. Dla mnie to produkja poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 6
darkknight1989

Nie miałam potrzeby, ok, zgadzam się - poniżej oczekiwań, a "Zejście" widziałam i nie jest takie złe, chodziło mi o to, że film jest strasznie obrzydliwy - obejrzyj np. "Ludzka stonogę"...

ocenił(a) film na 4
olgamikolajczak

Oglądałem pierwszą i drugą część. Przyznaję, że twórca tych obrazów ma dość mocno zryty łeb. Zwłaszcza ten element ''karmienia się'' dalszej części szczepionych osób. Jednak zdecydowanie nie ma porównania stonogi do tego crapu. To tak jkby porównywać jamniczka z rottwailerem.

ocenił(a) film na 6
darkknight1989

Ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, nie wiedziałam, że jest druga część....

ocenił(a) film na 4
olgamikolajczak

O jest. Jeszcze gorsza. Taki mały popapraniec parkingowy stylizuje się na doktorka z pierwszej części, aby złączyć jeszcze większą liczbę ludzi, bo ponad dychę. I nie myśl, że nie szanuję zdania innych ludzi.

olgamikolajczak

stonogi,marchwice,zejścia i ten szajs w jeden kibel wrzucić..Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
schfyo

zejście jest w miarę w porównaniu do innych filmów pozdrawiam też

olgamikolajczak

z tym-zajściem-,to chyba popłynąłem..:DTrzasnąłem aż trailery,urywki i chyba nie widziałem tego:D.Sory.Chodziło mi o film też w jaskiniach,tylko tam była grupa mieszana grotołazów-jaskiniowców(faceci i kobitki).Na końcu była taka scena że te stwory latały po tej największej jaskini,jakieś wybuchy potem się to zawaliło..bzdura totalna,nawet nie pamiętam tytułu.
Pozdro Olga;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones