PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637172}

Lada dzień

Any Day Now
7,3 2 042
oceny
7,3 10 1 2042
Lada dzień
powrót do forum filmu Lada dzień

Kocham ten film.

ocenił(a) film na 9

Naturalnie niektórzy będą widzieć w tym "film o gejach", ja widzę film o miłości, o głupocie ludzkiej, o
prawie, które krzywdzi ludzi. Wzruszająca historia, świetna gra aktorska, dobra muzyka. Widziałem
jak dotąd dwa razy i dwa razy płakałem. Choć wbrew pozorom to nie jest typowy wyciskacz łez, nie
ma tam wiele takich momentów, większość filmu toczy się w pogodnym nastroju.

Oczywiście jeśli ktoś ma problem z zaakceptowaniem gejów w swojej rzeczywistości to może
spokojnie pominąć ten film bo i tak prawdopodobnie skupiłby się tylko na szukaniu momentów
gdzie można zobaczyć goły męski tyłek.

ocenił(a) film na 6
komarrek27

Moim zdaniem nie należy oceniać filmu według własnych uprzedzeń do czegoś np jeżeli ktoś nie lubi "pedałów" bo że film jest o nich nie znaczy że jest zły nigdy w życiu nie oceniłem aktora,aktorki czy filmy z własnych pobudek czy uprzedzeń ten film pokazuje że geje też kochają czują i są ludźmi którzy mogą zaopiekować się dzieckiem zapewnić mu kochający dom lepiej niż jego rodzona matka jak i również jaki jest chory system z uprzedzeniami się nie wygra jeżeli ktoś już ma o czym jakieś mniemanie już zdania raczej nie zmieni ale ogólnie film nie wypadł tak dobrze jakby mógł całkiem ciekawy.

ocenił(a) film na 10
D3Mania

świetny film i ,,na czasie". Poruszająca historia o uprzedzeniach i nietolerancji bardzo ciekawa fabuła. I film dotyczy także miłości dwoch mężczyzn, pokazene jest to ''od środka'' widać jak trudno czasem ujawnić swoje uczucia.

ocenił(a) film na 6
_gucci_

Na pewno film nie dla każdego jeszcze chciałbym dodać że , bardzo dobrze zagrał Alan Cumming widziałem jego inne role lecz ta była jedna z lepszych.Miałem ci polecić pewien film również o tej tematyce moim zdaniem dużo ciekawszy,lecz niestety zapomniałem ;d.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones