PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33319}

Laleczka Chucky

Child's Play
6,3 36 717
ocen
6,3 10 1 36717
6,3 9
ocen krytyków
Laleczka Chucky
powrót do forum filmu Laleczka Chucky

dałabym 8 ,ale jak na dzisiaj to 4 i to tylko ze względu na sentyment.Mając 8-9 lat strasznie się bałam po obejrzeniu...jak wszyscy rówieśnicy:-)dzisiaj powróciłam do tego horroru i niestety,ale to już nie to samo:-(

ocenił(a) film na 8
habibi18

Głupoty opowiadasz to jest klasyka...

ElTomeko

może i głupoty opowiadam..wiesz .forum jest od tego ,żeby wypowiadać swoje zdanie...nie twierdzę ,że nie jest to klasyka...oczywiście każdy to zna i oglądał z wypiekami na twarzy ..niestety po latach traci swój urok....pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
habibi18

Dla jednych traci a dla drugich...jak na tamte czasy to i pomysł i efekty świetne. Twoje dzieci obejrzą kiedys ten film i będą sie bać...

ocenił(a) film na 9
habibi18

niue traci, zadnego uroku, moze ty straciles wlasny urok po latach, ale Chucky na pewno nie

ocenił(a) film na 3
ElTomeko

Głupoty, to Ty opowiadasz. "Klasyka «dzieła sztuki i literatury z różnych okresów historycznych i stylów uznane za doskonałe»" - Słownik języka polskiego... Jeśli ten film uznajesz za doskonały, to współczuję...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
ElTomeko

To żeś się popisał ignorancją totalną... Hahahaha!!! Ale za to pewnie humorek się poprawił i wskaźnik ego poszedł w górę (choć para w gwizdek)? Niemniej cieszę się, że ci ulżyło. W końcu niepełnosprawnych należy traktować wyrozumiale. Przyjmij wyrazy współczucia...

ocenił(a) film na 8
Orgelbrant

Ojej dziekuje! Jaki Ty jestes empatyczny i jaka to była mądra i wyważona odpowiedź na hamskie zachowanie z mojej strony...Normalnie pojawiły sie u mnie rumieńce na twarzy..WYGRAŁES!!!! JESTES LEPSZY!!! ZLINCZOWAŁES mnie swoją błyskotliwą odpowiedzią...Poddaje sie...(RIP)

ocenił(a) film na 3
ElTomeko

Ale jednak czegoś ta moja wypowiedź Cię nauczyła :) Przestałeś używać inwektyw w stosunku do interlokutora. Choć niewykluczone, że teraz zaczniesz na nowo???

ocenił(a) film na 9
Orgelbrant

A ja Ci współczuję że Ty uznajesz Dysneyowskie pseudo Gwiezne Wojny za arcydzieło, chociaż nie to nawet nie współczucie, to odruch wymiotny

Orgelbrant

Ty chyba naprawdę nie wiesz co to klasyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones