PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814760}

Laleczka

Child's Play
5,6 15 747
ocen
5,6 10 1 15747
6,2 15
ocen krytyków
Laleczka
powrót do forum filmu Laleczka

Dobra czarna komedia

ocenił(a) film na 7

a więcej tutaj śmiechu niż strachu. Warto zobaczyć. Lalka momentami brzmiała jak Joker z animowanych filmów o Batmanie - Mark Hamill dał radę :)

ocenił(a) film na 9
Cielo89

To nie jest żadną czarna komedia nie myl ludziom filmu. Jeśli nie umiesz poprawny komentarz dac to lepiej milcz!!!!!! Jedna jakas scena na początku może wywołała uśmiech lekki . Jakoś u mnie na sali nikt się nie śmiał więc albo nie byłeś na tym w kinie albo sam nie wiem . Pozdrawiam

monolith_filmaniak

Twój komentarz brzmi jakbyś miał klasyczny przykład bólu tylnej części ciała :D
" Jeśli nie umiesz poprawny komentarz dac to lepiej milcz!!!!!!" gramatyka chyba nie jest Twoim przyjacielem, więc może faktycznie lepiej zamilczeć? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
monolith_filmaniak

no, no, co to za dziecięce teksty, a zeszyty na wrzesień już przygotowane? :D

ocenił(a) film na 10
monolith_filmaniak

Miałem mega ubaw na tym

ocenił(a) film na 8
michalmakula

I ja. Znakomita rozrywka. Posoka i śmiech w fajnych proporcjach :)

użytkownik usunięty
Cielo89

Zgadzam się. U mnie na sali, co rusz ludzie wybuchali śmiechem. Filmweb powinien dodać jako drugi gatunek komedia, bo głąby nastawione na czysty horror pójdą i potem będą zaniżać ocenę. A jako czarna komedia gore ten film zasługuje jak najbardziej na pełną siódemkę.

Dokładnie - połączenie czarnej komedii / gore najtrafniej odzwierciedla podgatunek tego reboota. Zamieszczony na Filmwebie "horror" może być bardzo mylący dla wszystkich którzy oczekują tych samych emocji co w słynnej Chucky z '88 roku, czy też osób nastawionych na sporą dawkę strachu i będzie to w konsekwencji prowadzić do sztucznego zaniżania oceny tej produkcji.
Swoją drogą dawno się tak nie uśmiałam, a nawet przeciętna komedia nie jest mnie w stanie rozbawić. Dopiero w samej końcówce reżyser postanowił nieco zmienić klimat i nawiązać do pierwowzoru...

Cielo89

Zgadzam sie, horror to nie jest i raczej nie umywa sie do starej laleczki Chucky ogolnie. Taki sredniak do obejzenia, dla mnie raczej na 5 gwiazdek.
Na plus wplecenie w scenariusz SI i przestroga przed motoryzacja automatyczna i wszedobylstwem elektroniki.

El_Draque

w takim razie czym jest horror?

olo1984

a czym jest czarna komedia?

El_Draque

wystarczy sprawdzic definicje horroru i po sprawie

olo1984

I co z tego, skoro to jest bardziej czarna komedia?

El_Draque

obejrze i wtedy stwierdze czy to czarna komedia

olo1984

hahah, w takim razie po co ta dyskusja !?
powodzenia.

El_Draque

dziwna dyskusja,zaczęla sie od tego ze zadalem pytanie i nie otrzymalem odpowiedzi,a ja lubie konktretna rozmowe,
powodzenia w zyciu

olo1984

Dla przypomnienia zadales pytanie tak zupelnie z d..y, ze wygladalo na retoryczne i na dodatek nie wiedziales o czym mowisz, bo filmu nie ogladales. Powodzenia!

El_Draque

Filmu nie oglądalem jeszcze,zadałem pytanie konkretnie,chcialem uslyszec co wg ciebie oznacza : czarna
komedia ,jakies przyklady i tyle, nie bylo tutaj zadnej zlosliwosci

olo1984

Alez prosze, czarna komedia to komedia z makabrycznym humorem czesto zbudowanym na kanwie horroru, kryminalu czy thrillera. Przyklad klasyczny: Evil dead III i gagi typu lanie wrzatku prosto w gardlo zeby ugotowac zla i pomniejszona kopie siebie ktora wpadla do rzaladka. To jednak szeroki gatunek, czarna komedia jest takze Doktor Strangelove od Kubricka czy Ze smiercia jej do twarzy Zemeckisa, Beetle Juice, Dzien bestii, Delicatessen, Dead snow, Kolysanka, Cable guy, The Stepford Wives, Ed and His Dead Mother czy doskonaly Vampire's Kiss.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
El_Draque

A kto kur.. pisal ze to ma być jak tamto ludzie inny dystrybutor to jest prawa autorskie ma Universal i nie mogli zrobić tego ... nawet chucky nie ma w tytule jesteście tak głupi czy myśleć nie umiecie

ocenił(a) film na 2
monolith_filmaniak

Może nikt nie potrafi zrozumieć co piszesz, bo to jeden wielki bełkot, interpunkcja by pomogła. Polecam doszkolić się i odmiana wyrazów też by nie zaszkodziła. Przez trzy pierwsze części nie pojawiło się słowo Chucky w tytule, to polski wymysł.

monolith_filmaniak

Malo tego, nowa laleczka jest blizniaczo podobna do starej z 1988. Tytul jest ten sam jako kolega wyzej napisal.

ocenił(a) film na 10
El_Draque

Ale ja na chuckym tez się śmiałem

ocenił(a) film na 7
michalmakula

Its for Tupac!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones