film

Leśny wojownik

Forest Warrior
1996
1 godz. 35 min.
5,0 949
ocen
5,0 10 1 949
Są takie miejsca na ziemi, które porażają wręcz swoją uroda, ciszą i bogactwem darów Natury. Należy do nich góra Tanelewood. Tajemnicze wzniesienie od zawsze pobudzało... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Leśny wojownik zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Są takie miejsca na ziemi, które porażają wręcz swoją uroda, ciszą i bogactwem darów Natury. Należy do nich góra Tanelewood. Tajemnicze wzniesienie od zawsze pobudzało wyobraźnię miejscowej ludności, z pokolenia na pokolenie przekazując sobie legendę o zamieszkujących Tanglewood pradawnych wojownikach, opiekunach góry. Ale w czasach, gdySą takie miejsca na ziemi, które porażają wręcz swoją uroda, ciszą i bogactwem darów Natury. Należy do nich góra Tanelewood. Tajemnicze wzniesienie od zawsze pobudzało wyobraźnię miejscowej ludności, z pokolenia na pokolenie przekazując sobie legendę o zamieszkujących Tanglewood pradawnych wojownikach, opiekunach góry. Ale w czasach, gdy najważniejsze są pieniądze, najpiękniejsza choćby przyroda może przegrać w starciu z człowiekiem. Pewnego dnia, w obliczu wielkiego zagrożenia staje także i Tanglewood. Oto, bowiem grono żądnych zysków przedsiębiorców zamierza z pomocą różnorodnych urządzeń i maszyn wykorzystać bogactwo przyrody, jakie oferuje góra. Jedyna nadzieja dlań to: Lordowie Tanglewood - grupa chłopaków, którzy tu właśnie mają swoją siedzibę, oraz zaprzyjaźniony z nimi konserwator przyrody Jim Travis (Chuck Norris), nieustannie przeciwstawiający się próbą dewastacji środowiska.

na podstawie
Ron Swanson (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Vision Film Distribution
studio
Lot Productions / Nu Image Films
tytuł oryg.
Forest Warrior
inne tytuły
Film kręcono w Berry Pomeroy (Anglia, Wielka Brytania) Hood River, Mount Hood, Parkdale oraz nad jeziorem Lost Lake (Oregon, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 14 stycznia do 10 marca 1996 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych