PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5675}

Leśny wojownik

Forest Warrior
5,0 960
ocen
5,0 10 1 960
3,0 2
oceny krytyków
Leśny wojownik
powrót do forum filmu Leśny wojownik

2,5/10. KIEPŚCIUTKI.

ocenił(a) film na 3

He, he, właśnie obejrzałem przed chwilą, bo zachęciła mnie do tego opinia poniżej. I film rzeczywiście nie zawiódł. Tylko, do diabła, czemu napisali, że jest to film od 12 lat. Przecież to typowy film familijny. Mamy tu Chucka Norrisa w roli ducha lasu, który pod postacią wilka, niedźwiedzia i orła chroni przyrodę przed zakusami wielkiej korporacji. I muszę powiedzieć, że Chuck Norris po raz kolejny jest najsłabszym elementem filmu, a aktor z niego żaden. Pojawiał się tylko wówczas, kiedy trzeba było okłaść po ryju rzezimieszków - w ogóle w tym filmie za wiele go, na szczęście, nie było. Tradycyjnie wkurzał mnie grany przez niego bohater - nie dość, że na wszystkie problemy miał jeden argument, przemoc, to jeszcze, jak się naparzał, nikt nie mógł go nawet trafić, nie mówiąc już choćby o najmniejszym draśnięciu. Trzeba też przyznać autorom filmu, że przesłanie ekologiczne było podane "bardzo subtelnie". No, ogólnie dosyć żena, gdyby nie było Chucka, może dałbym ze 4 pkt., a tak tylko 2,5.

ocenił(a) film na 3
adam05

Podwyższe jednak na 3, i to takie solidne 3, bo wczoraj oglądałem "Pewnego razu w Meksyku" i postawiłem mu 2, a "Leśny wojownik" to film jednak od niego dużo lepszy, a już np. w porównaniu do takiego "Hi way" to istne arcydzieło.

ocenił(a) film na 2
adam05

Gadasz. Chuck był najlepszym elementem filmu.. Powinni go oprzeć na nim, a nie na wdzieku dzieci bez wdzięku..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones