Legendy ringu

Grudge Match

2013 1 godz. 53 min.
6,7 17 741
ocen
6,7 10 1 17741
6 080
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}

Stallone i De Niro wcielają się w role Henry'ego "Żylety" Sharpa oraz Billy'ego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. Trzydzieści lat później, promotor boksu Dante Slate Jr., węsząc okazję do zrobienia dużych pieniędzy, składa im ofertę nie do odrzucenia — żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.

opis dystrybutora kino

Sylvester Stallone ponownie na ringu, tym razem w genialnej komedii. Sentymentalny, z dużym przymrużeniem oka, powrót bokserskiego mistrza. Świetna obsada: Robert De Niro, Sylwester Stallone, Kim Basinger i nominowany do Oscara za rolę w Operacji Argo Alan Arkin. Dwóch dawnych rywali (De Niro i Stallone) postanawia stanąć na ringu po raz ostatni, by definitywnie rozstrzygnąć, który z nich jest lepszy.

opis dystrybutora dvd

Henry "Razor" Sharp (Sylvester Stallone) oraz Billy "The Kid" McDonnen (Robert De Niro) byli niegdyś zażartymi przeciwnikami. Obaj stoczyli ze sobą dwa pojedynki. Pierwszy zakończył się wygraną Billy'ego, a drugi - zwycięstwem Henry'ego. Po latach pięściarze postanawiają wrócić na ring i podjąć ostatnią, decydującą walkę. 

Krzychu_800
opis użytkownika