Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

1 godz. 37 min.
7,2 33 354
oceny
7,2 10 33354
8 584
chce zobaczyć
6,8 5
ocen krytyków
{"rate":6.8,"count":5}
{"type":"film","id":479701,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Legend+of+the+Guardians%3A+The+Owls+of+Ga%27Hoole-2010-479701/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
  • mrlech ocenił(a) ten film na: 6

Czy ktoś czytał oryginał?? bo tutaj warto to porównać z oryginałem. Ja miałem okazję przeczytać "parę zdań" z książek.
    Obejrzałem film w angielskiej wersji językowej. (czytałem że polski dubbing nie jest najlepszy) film oceniłem na 6 chociaż i za grafikę i za muzykę powinien dostać troszkę więcej.
    Natomiast fantastyczne są niektóre angielskie teksty z tego filmu.

• przemek_bed ocenił(a) ten film na: 8

mrlech ja nie czytalem, aczkolwiek generalnie film mi się mega podobał. Jak będę miał okazję, to na pewno sięgnę po książkę.

• luzak_888 ocenił(a) ten film na: 10

przemek_bed Ja sie z toba niestety nie zgodze ;} . Animacja swietna , muzyka swietna a twoje zdanie "film oceniłem na 6 chociaż i za grafikę i za muzykę powinien dostać troszkę więcej." to ja niewiem jaka animacje oceniasz na 10 ... muminki? pozdro..

• mrlech ocenił(a) ten film na: 6

luzak_888 to dobrze się ze mną się nie zgadzasz: przecież o to w tym wszystkim chodzi by była jakaś rozmowa:P
    Muminki oczywiście wersja rysunkowa otrzyma ode mnie 10 za grafikę, natomiast jak zostanie (nie-daj-boże) zrealizowany w 3D (chodzi o animację komputerową nie o efekty real3D) to kto wie. Natomiast tak jak już pisałem film dostał 6 za film nie za grafikę czy muzykę (ponieważ te bardzo mnie się podobały) ((nie widziałem żadnych błędów graficznych więc film za to powinien otrzymać 8 lub 9 punktów)). ale całokształt otrzymał 6 (nikt mi tego nie odbierze:P)
    POZDRAWIAM

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• NigdyMnieNiePoznasz ocenił(a) ten film na: 7

mrlech Urocza baja, nie da się ukryć. :) Lekko i przyjemnie się ogląda. Książki nie czytałam ale kto wie, kto wie...
    Zgadzam się z autorem postu, że grafika zasługuje na 10 natomiast za całokształt, tej historii daję 7. Myślę, że to wystarczająca ocena za taką baję.
    Pozdrawiam.