PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479701}

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
7,2 34 399
ocen
7,2 10 1 34399
7,1 8
ocen krytyków
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Oj jo jo

ocenił(a) film na 6

Czy ktoś czytał oryginał?? bo tutaj warto to porównać z oryginałem. Ja miałem okazję przeczytać "parę zdań" z książek.
Obejrzałem film w angielskiej wersji językowej. (czytałem że polski dubbing nie jest najlepszy) film oceniłem na 6 chociaż i za grafikę i za muzykę powinien dostać troszkę więcej.
Natomiast fantastyczne są niektóre angielskie teksty z tego filmu.

ocenił(a) film na 8
mrlech

ja nie czytalem, aczkolwiek generalnie film mi się mega podobał. Jak będę miał okazję, to na pewno sięgnę po książkę.

ocenił(a) film na 10
przemek_bed

Ja sie z toba niestety nie zgodze ;} . Animacja swietna , muzyka swietna a twoje zdanie "film oceniłem na 6 chociaż i za grafikę i za muzykę powinien dostać troszkę więcej." to ja niewiem jaka animacje oceniasz na 10 ... muminki? pozdro..

ocenił(a) film na 6
luzak_888

to dobrze się ze mną się nie zgadzasz: przecież o to w tym wszystkim chodzi by była jakaś rozmowa:P
Muminki oczywiście wersja rysunkowa otrzyma ode mnie 10 za grafikę, natomiast jak zostanie (nie-daj-boże) zrealizowany w 3D (chodzi o animację komputerową nie o efekty real3D) to kto wie. Natomiast tak jak już pisałem film dostał 6 za film nie za grafikę czy muzykę (ponieważ te bardzo mnie się podobały) ((nie widziałem żadnych błędów graficznych więc film za to powinien otrzymać 8 lub 9 punktów)). ale całokształt otrzymał 6 (nikt mi tego nie odbierze:P)
POZDRAWIAM

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mrlech

Urocza baja, nie da się ukryć. :) Lekko i przyjemnie się ogląda. Książki nie czytałam ale kto wie, kto wie...
Zgadzam się z autorem postu, że grafika zasługuje na 10 natomiast za całokształt, tej historii daję 7. Myślę, że to wystarczająca ocena za taką baję.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones