PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870133}

Lekcje języka

Language Lessons
6,8 1 591
ocen
6,8 10 1 1591
7,1 13
ocen krytyków
Lekcje języka
powrót do forum filmu Lekcje języka

Prosze uwazac na podpieraczke e punktów pseudonim OxygeneLady do seriali LGBTQ i filmów Queerowych prsze nania uwazac podbiera oobsade i ma gdzies Zasady bez hamulcow zabiera ci punkty

ocenił(a) film na 5

Czy tu chodzi u pracownika FW i kontrybucje?

użytkownik usunięty
PoppinTom

TAK Podbiera mi miobady do filmow LGBT pan marcin akceptuje zalozmy moj tytlu po za koejke boma zwastun a ona za5minut podbiera mi obsade zanim wlączylem Komputer ja itak 95%tym kinem sie zajmuje tak samozrobila mi przy goracych lata70 czy Mayor Pete czy wiele innych. Ja sie z takimi seralimi i filmiami utorssamiami jako osoba bisekuslana ichora na mózgowe porażenie.

Nie tylko ona, większość moderatorów to robi. Odrzucają kontrybucję pod byle pretekstem i dodają na nowo biorąc punkty na siebie.

użytkownik usunięty
PaniKamelli

Czasem czlowiek nie zdarzyc mrugnać i widz juz dodany opis lub obsade

Kolego "intelegentny" (celowa pisownia) może z szacunku do innych lub z szacunku do mowy ojczystej, warto czasem zwolnić i napisać post bez takich karygodnych błędów, a przed wysłaniem spokojnie przeczytać i nanieść poprawki, bo Twoje posty to jakieś śmieci. Nie ma sprawy jeśli jesteś obcokrajowcem

ocenił(a) film na 8
Gato_Preto

cytat z autora "...Ja sie z takimi seralimi i filmiami utorssamiami jako osoba bisekuslana ichora na mózgowe porażenie..." Wiec moze Gato przeczytaj inne watki zanim zaczniesz sie do ludzi przypieprzac?

Gato_Preto

Rzeczywiście, warto czasem zwolnić i doczytać, że autor wpisu napisał, że jest chory na porażenie mózgowe.

ocenił(a) film na 7

Stary zbastuj już. Pracownicy uzupełniają, co chcą i jak chcą, nawet niekoniecznie zgodnie z zasadami. Wiadomo to nie od dziś i żale wylewane co chwilę w różnych miejscach tego nie zmienią. Zaakceptuj lub zamilcz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones