PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556401}

Lemmy

8,0 4 625
ocen
8,0 10 1 4625
Lemmy
powrót do forum filmu Lemmy

Dobry dokument, trochę ciekawostek. Dobra muzyka. Rozumiem też, że zbiera "bajery" z
wojen itp. ale dlaczego nazistowskie flagi są tak wyeksponowane? I nie podoba mi się jak
mówi , że ma dwóch synów z czego jeden jest "programistą czy czymś" , a potem siedząc
przy drugim mówi , że go Kocha, On Tylko się liczy i Naprawdę ma Jednego syna. Ciekawe
czy próbował poznać tego pierwszego w ogóle?

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

"No cóż mam 6 czarnych przyajciółek, więc chyba jestem najgorszym nazistą jakiego spotkałeś". Lemmy po prostu to lubi. Nie wygłasza takich samych poglądów jak naziści. U mnie jest podobnie, czyli podobają mi się mundury niem., pojazdy wojskowe (i nie tylko) i czasami charyzmatyczna kultura tego kraju (właśnie takiej charyzmy brakuje naszemu krajowi który liże dupe komu popadnie i jest słaby a Niemcy to najbogatszy kraj w EU). Poza tym mają najlepszych naukowców na świecie bez których USA nie miałaby takiej techniki jaką ma teraz.

Thrasher_09

Tak samo ma Peter z Vadera.

ocenił(a) film na 10
Thrasher_09

100% racji!

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Z resztą "miej wyj.ebane a będzie ci dane".

ocenił(a) film na 9
Thrasher_09

Witajcie!
Wiem, że minęło kupę czasu, ale muszę to napisać: przeglądając posty nt. tego filmu jestem nieomal wzruszony... Nie żartuję, chodzi mi zwłaszcza o te fragmenty, gdzie ludzie cytują teksty z filmu, gdyż muszę nieskromnie przyznać, że napisy ze słuchu są mojego autorstwa, a biorąc pod uwagę bełkot Lemmy'ego robota przy ich tworzeniu to była momentami katorga. Ale teraz widzę, że było warto, chociaż napisy robiłem z początku tylko dla siebie.
PS.
Polecam też mocno "Classic Albums: Ace of Spades" - napisy zamieściłem na napisy nfo
Jakby ktoś potrzebował, to dajcie znać.

ocenił(a) film na 10
rebelmale_2

Thrasher wielkie dzięki za te napisy. Musiałem sporo spamować, żeby ktoś się nimi zajął, ale się udało. :) Masz może jakieś źródło do "Classic Albums: Ace of Spades". Możesz mi wysłać na PW. Z góry dzięki. :>

ocenił(a) film na 10
wojekko

Sorry, post miał być skierowany do @rebelmale_2. :)

ocenił(a) film na 9
wojekko

http://www.youtube.com/watch?v=TLUN601Qv5k
...to chyba to,ale nie ogladalem wiec pewnosci nie mam

ocenił(a) film na 10
zigg

Tak, już udało mi się wcześniej obejrzeć. ;) Dobry dokument.

ocenił(a) film na 8
przemyslav07

Ale film dobry film dokumentalny to chyba taki który pokazuje prawdę, co nie? Taki jest Lemmy i jak było powiedziane możesz go kochać albo nienawidzić a on i tak się nie zmieni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones