PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556401}

Lemmy

8,0 4 625
ocen
8,0 10 1 4625
Lemmy
powrót do forum filmu Lemmy

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 7

z cyklu lekarze byliby zdziwieni, że jeszcze nie stracił słuchu, ale jedno jest pewne - usłyszy gdy zaproponujesz mu drinka nawet jeśli będzie w innym mieście..

był technicznym na koncertach hendrixa, ale ostatecznie wolał grać na gitarze niż ją nosić..

codziennie brał dziesięć kwasów dla hendrixa, ten połykał siedem, jemu zostawiał trzy, wprawdzie mówią, że kwasy nie działają dwa dni z rzędu, ale myśmy odkryli, że jeśli na drugi dzień podwoisz dawkę, to zadziałają..

spodziewałem się tego, w latach siedemdziesiątych panował narkotykowy snobizm, oni brali narkotyczne dragi podczas gdy ja brałem speed.. oraz organiczne.

kiedy miałem siedemnaście lat tata wziął mnie na stronę i powiedział - synu, kiedy dorośniesz, nigdy nie bierz kokainy, amfetamina jest o wiele lepsza!

jak moja gra odzwierciedla moją osobowość, poglądy na życie i cały XXI wiek? przychodzą mi na myśl młot i obcęgi.. nie, kowadło i obcęgi.. nie, młot, kowadło i obcęgi!

ladies und gentlemen - ni to fasolki, ni to t-raperzy, ni to zenek martyniuk, ni to smerfne hity - jeno all and everything about lemmy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones