PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591734}

Lemoniada Gada

Lemonade Mouth
6,5 18 780
ocen
6,5 10 1 18780
Lemoniada Gada
powrót do forum filmu Lemoniada Gada

to bardzo fajny, sensowny film i nie jakaś rewelacja, ale na pewno lepszy niż te beznadziejne inne producyjki

ocenił(a) film na 7
Enterraz

nooo i miało tez tło fabularne nie jak niektóre....(chodzi mi o cięzkie przypadki ten rozwód,ojciec w więzieniu itp..)

SailorVenus

Dokładnie to jeden z najlepszych filmów disneya. :)

użytkownik usunięty
Enterraz

masz racje, nie jest to film banalny, przekolorowany, dziecinny ... ale wręcz przeciwnie bo ma ciekawy scenariusz, oryginalne postaci, przyjemną muzykę i to co w innych filmach disneya nie ma a mianowicie to że każda z postaci ma swoje problemy troski i zmartwienia co mnie w tej produkcji poruszyło. Jest to jedyny film tego typu na którym naprawdę się wzruszyłem ( rozmowa przed ""more then a bend", rozmowa Mo z ojcem po wyjściu z aresztu, albo Stelli z matką po wyjściu z aresztu ... no i scena kiedy to widownia śpiewała piosenkę lemoniady bo zespół był kontuzjowany)

ocenił(a) film na 6

,,bend'' ;_;

Enterraz

trochę późno, ale się zgadzam. Za dobry jak na Disneya, może dlatego nie ma kolejnej części :( Zespół był super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones