PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556612}

Lep na muchy

Flypaper
6,3 8 486
ocen
6,3 10 1 8486
Lep na muchy
powrót do forum filmu Lep na muchy

Film jest dość zaskakujący (szczególnie końcówka i odkrycie ostatniej intrygi), mamy strzały
i wybuchy, ale w wyważonych ilościach, ciekawą łamigłówkę, humor, których niektórych
może zniesmaczyć (dwóch nieudolnych złodziejaszków niegrzeszących inteligencją?
tysięczna powtórka z rozrywki?), ale generalnie dobrze rozluźnia atmosferę. Wątek
romantyczny też jest, ale nie stanowi wątku głównego i jest raczej miłym dla oka dodatkiem.
Podsumowując, film zdecydowanie do ambitnych nie należy (i chyba nikt przed seansem
nie nastawił się na takie kino), ale jako przedstawiciel swojego gatunku jest bardzo dobry, i
pod takim kątem powinno się go oceniać. Świetna propozycja na miły wieczór ze
znajomymi. ;)

bunnylune

zgadzam sie dla mnie świetny film - dawno sie tak nie ubawiłam - fakt denerwowały mnie te dwie fajtułapy (żywcem zaciągniete od "Kevina samego w domu" ale pozatym - bomba i końcówka - polecam

ocenił(a) film na 8
laszcz1

ale takie fajtłapy są na tym świecie ... i dokonują napadów. Pamiętam krążący po necie filmik z kamery przemysłowej jak gościu po napadzie nie mógł wyjść ze sklepu, szarpał i szarpał te drzwi, im mocniej tym bezskuteczniej i tak aż do przyjazdu policji, a one po prostu otwierały się na zewnątrz ... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones