PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7317}

Liberator 2

Under Siege 2: Dark Territory
6,3 21 167
ocen
6,3 10 1 21167
4,2 4
oceny krytyków
Liberator 2
powrót do forum filmu Liberator 2

Ciekawe....

ocenił(a) film na 7

...jakby się odwdzięczyła Ameryka takiemu Casey'mu Ryback'owi(nie wiem czy dobrze odmienłem)w prawdziwym życiu za to, że udaremniłby ten atak :)

ocenił(a) film na 6
adas_tcz_filmweb

dostałby kolejny medal i otworzył skup złomu ;]

ocenił(a) film na 7
fikuscus

Gorzej jakby miał ubrać te wszystkie odznaczenia.

adas_tcz_filmweb

O takich żołnierzach, szpiegach czy innych tzw. bohaterach którzy zrobili coś by uratować tyłki wielu ludziom wie tylko garstka. Medale dostają od prezydenta w małym pokoiku, nie są celebrytami. Wojskowa (wywiadowcza) emeryturka ze sporymi bonusami i możliwość wykonania telefonu do naprawdę wysokich stołków w razie potrzeby. Ja się nie dziwię, że tak jest bo media i hejterzy by ich zjadły (patrz agent Tomek heh).

classified

Agent tomek? Hah. Zwykly lalus. I to z przeszloscia zwiazana z wypadkiem samochodowym.

adas_tcz_filmweb

Casey był ewidentnie pochodzenia polskiego, no bo to, jak na to nie patrzeć, RYBAK :D

ocenił(a) film na 7
adas_tcz_filmweb

Źle odmieniłeś. Casey Ryback -> Caseyemu Rybackowi [Kejsiemu Rajbekowi]. Apostrof służy do pomijania niemych głosek, a tu takie nie występują.

ocenił(a) film na 4
adas_tcz_filmweb

Człowiek, który był prototypem Sztirlica (agent radziecki w SS, coś jak Hans Klos) trafił na 10 do łagru (radzieckiego!) po tym jak wykryli go Niemcy i musiał uciekać do ojczyzny. Niestety, większość tajnych bohaterów kończy bardzo źle - bo wiedzą za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones