film

Liberator 2

Under Siege 2: Dark Territory
1995
1 godz. 39 min.
6,3 20 883
oceny
6,3 10 1 20883
3,0 3
oceny krytyków
Casey Ryback wyrusza wraz z bratanicą na pogrzeb jej ojca do Los Angeles. Podczas podróży ich pociąg zostaje zaatakowany przez terrorystów. więcej mniej
Liberator 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Grupa terrorystów, którą dowodzi szalony naukowiec Travis Dane, porywa Grand Continental, najwspanialszy pociąg Ameryki. Jeden z wagonów staje się centrum komputerowym, skąd Dane zamierza przejąć kontrolę nad ściśle tajnym, zdolnym zniszczyć całą planetę satelitą. Nieoczekiwanie przed Daneem pojawia się pewien problem - pociągiem podróżuje Casey Ryback, były kucharz z Denver i komandos US Navy. Ale czy jeden człowiek zdoła pokrzyżować zabójcze plany Danea?

boxoffice
$104 324 083 na świecie
$50 024 083 w USA
$54 300 000 poza USA
budżet
$60 000 000
na podstawie
J.F. Lawton (postacie)
dystrybucja
Warner Home Video
studio
Warner Bros. (przedstawia) / Cutting Edge Films / Regency Enterprises / więcej
tytuł oryg.
Under Siege 2: Dark Territory
inne tytuły
Under Siege 2 (tytuł skrócony) USA
więcej
Laurence FishburneJulian Sands i Jeff Goldblum byli brani pod uwagę przy obsadzaniu roli Travisa Dane'a, jednak odmówili.
Jon Peters zrezygnował z funkcji producenta "dwójki" po tym, jak dowiedział się, że w pierwszej części uśmiercona została postać komandora Krilla (Gary Busey), którą chciał umieścić w kontynuacji.
W finałowej scenie na cmentarzu, Casey Ryback jest w galowym mundurze porucznika amerykańskiej marynarki, jednak na okręcie służył jedynie jako podoficer (chief petty officer).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych