PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444535}
6,2 506
ocen
6,2 10 1 506
Lie to Me
powrót do forum filmu Lie to Me

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Jestem właśnie na gorąco po obejrzeniu filmu i muszę przyznać, że dawno żaden obraz nie zrobił na mnie takiego wrażenia!!!!
Muszę ochłonąć...

Neve

a zachęcisz w kilku słowach dlaczego zrobił na Tobie wrażenie?

ocenił(a) film na 9
Neve

Daje 9/10
Też polecam, ale nie chce mi się uzasadniać ;p

Neve

muszę się przyłączyć do grona polecających ten film, naprawdę warto, kompletnie mnie pozytywnie zaskoczył, prawdę mówiąc nie spodziewałem się tego po nim... też muszę chwilę ochłonąc

ocenił(a) film na 3
EyeLightz

nudny film z denerwujaca fabula.
tak w ogole, po co ogladac film o idiotach? nie widze sensu.

ocenił(a) film na 8
EyeLightz

Bardzo dobry film. niesamowity. polecam

ocenił(a) film na 9
Neve

Myślę, ze przede wszystkim film ma oryginalną fabułę, niektórzy piszą, że o idiotach a ja uważam, że porusza on pewien schemat działania ludzi oraz jego konsekwencje, które są coraz bardziej popularne dzisiaj. Jeśli by tak przeanalizować to co się dzieję w filmie można stwierdzić, że ten problem dotyka dziś naprawdę wielu ludzi...

Juska175

...''film ma oryginalną fabułę''... , serio, ja widziałem już wiele razy.
Dno.

ocenił(a) film na 9
numero_uno

oj no każdy ma swoje zdanie :P

Juska175

ano ma

Juska175

widocznie każdy ma takich znajomych na jakich zasłużył

ocenił(a) film na 9
Lefty_Guns

A kto tu pisze o znajomych?? Dziwne wyciaganie wnioskow , ktore nie maja nic wspolnego z tym co napisalam

Juska175

cała akcja w filmie obraca się w kręgu 5 osób, pisarza sypiającego ze znajomą (która jest niby jego dziewczyną) i siostrą najlepszego kolegi, jego dziewczyną sypiającą z kolei dodatkowo z byłym chłopakiem którego polecił jej obecny chłopak - ale rozumiem że w twojej wersji obecnie sypiają ze sobą ludzie którzy się nawet nie znają

Neve

Beznadziejny film, płytki. Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones