PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704232}

Life

6,0 1 825
ocen
6,0 10 1 1825
Life
powrót do forum filmu Life

Dane Dehaan

ocenił(a) film na 7

Nie wyobrażam sobie lepszego aktora grającego Deana. Nie mogę się doczekać!

rudejestwredne6

Jako James Dean wygląda świetnie :)

alienowa

Z której strony? Uwielbiam DeHaana, ale jednak w swojej charakteryzacji słabo przypomina Deana.

deadrys

Choćby, kiedy idzie zgarbiony w płaszczu i z papierosem w ustach - widać to na zwiastunie. Genialne! Pamiętam go choćby z Niesamowitego Spidermana i dłuższą chwilę zastanawiałam się, czy da radę. Ale już sam trailer pokazał, że warto obejrzeć :)

użytkownik usunięty
rudejestwredne6

Zgadzam się! Ma świetną charakteryzację.

rudejestwredne6

Zgadzam się :)

rudejestwredne6

Najlepszy aktor młodego pokolenia...na pewno sobie poradzi.

rudejestwredne6

Ja jestem nieobiektywna. Podobał mi się Franco w roli Deana. Zresztą ja za bardzo kocham Jamesa Deana. :) Ale zobaczymy.

ocenił(a) film na 6
rudejestwredne6

nie rozczarujesz się :) moim zdaniem zagrał świetnie!

rudejestwredne6

a co ciekawe Dane ma dokładnie tyle samo wzrostu ile miał James.

rudejestwredne6

A kiedy będzie można go oglądnąć?

rudejestwredne6

Wygląda to wszystko bardzo dobrze. Po współpracy z Vinterbergiem Pani od zdjęć mnie zachwyca.

rudejestwredne6

Ja tam jakoś po zwiastunie tak średnio widzę w nim Deana może dla tego, że Dean kojarzy mi się przede wszystkim z określenie buntownik a to z kolei prowadzi do skojarzeń : skóra, jeansy faja w gębie , zwykły T-shirt i rozwalona fryzura a na tym urywku co widziałem był garnitur, płaszcz, okulary i idealnie ułożona fryzurka, owszem może to akurat urywek z jakiejś ważnej rozmowy w filmie czy coś chociaż po zdjęciach wynika,że częściej tak paradował a okulary - nawet jak James na co dzień je nosił to kategorycznie nie powinni je dawać aktorowi do filmu bo nie potrzebnie dodatkowo ugrzeczniają jego wizerunek.

Kubafcbarca

z "ryja" jest nawet podobny

użytkownik usunięty
rudejestwredne6

Ten cały Dane w ogóle nie przypomina Jamesa Dean'a. Głównie przez taką "pucowatą" twarz i przez brak zarostu. James Franco jest nadal na pierwszym miejscu w roli "buntownika".

ocenił(a) film na 8

Racja, ta okrąglejsza twarz nie pomaga w odbiorze.
Mimo wszystko, film jest dobrze zrobiony i aktorzy
sobie poradzili :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones