PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211365}
7,1 1 503
oceny
7,1 10 1 1503
Like Minds
powrót do forum filmu Like Minds

Czegoś nie rozumiem

ocenił(a) film na 10

Mam pytanie ponieważ są pewne rzeczy, których nie zrozumiałem w tm filmie. Otóż scena, w której ojciec Nigel'a zastaje syna z żoną w sypialni co ta scena i jego złość przedstawiają. Czemu Nigel znajdował się w łóżku matki i czyżby do czegoś doszło z własną matką i dlatego ta złość ? A drugie to gdy palili oni wnętrzności po śmierci rodziców Nigela powiedział on coś w rodzaju "teraz też ma moją własną (i tu pada imię na M, którego nie pamiętam) czyli oznacza to, że postąpił on z ciałem matki tak jak ten templariusz opisywany przez Aleksa tj dopuścił się on nekrofilii ? Na to wskazywały by jego słowa oraz reakcja Aleksa. Był bym wdzięczny gdyby ktoś mi to wyjaśnił.

ocenił(a) film na 6
darkar1998

Tak. Bo Aleks miał tą licealistkę Susan, I Nigel też chciał mięć swoją M...xd więc obrał sobie swoją matkę. Myślę, że z matką do niczego nie doszło, ale Nigel chciał by tak to wyglądało, zaaranżował to przed ojcem. Oboje dopuścili się nekrofilii na ciałach swoich wybranek.

ocenił(a) film na 10
Vanillia

No po obejrzeniu tego od zeszłego roku kilka razy sam doszedłem do tego wniosku xd ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź :D

ocenił(a) film na 6
darkar1998

aaaa.... sorry ;p nie zwróciłam uwagi na date i faktu, że mało ludzie wątkowali pod tym filmem, to wzięłam post za coś świeżego :D

ocenił(a) film na 10
Vanillia

Spoko, też zauważyłem, że ten film jest mało znany w Polsce a szkoda, moim zdaniem jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones