PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211365}
7,1 1 504
oceny
7,1 10 1 1504
Like Minds
powrót do forum filmu Like Minds

Bardzo chciałabym obejrzeć ten film, ale nie mam możliwości zdobycia go. Nie mogę go wypożyczyć, ponieważ w wypożyczalniach go nie mają. Nie mogę go ściągnąć z Internetu (np. przez BearShare'a), ponieważ też go tam nie ma. Szukałam nawet na Allegro, może byłby na sprzedaż (chociaż wolałabym go nie kupować), ale moje poszukiwania znowu zakończyły się fiaskiem. Jeżeli ktokolwiek mógłby mi coś doradzić i pomóc, z góry dziękuję.

Emmeline

Hej
Czy jestes nadal zainteresowana filmem?

Emmeline

emmeline po takim czasie to już pewnie nie zainteresuje ale wszystkim innym polecam po prostu youtube;) może nie ogląda sie tak komfortowo jak powiedzmy na dvd czy w kinie, czy nawet normalnie, po ludzku, jak Bóg przykazał ściągnęity z neta, ale jak komus zależy... to nie powinien pogardzić

Emmeline

Ponawiam prośbę. Czy można gdzieś obejrzeć ten film z polskim tłumaczeniem?

ocenił(a) film na 8
Susie95

wszystko można, nie wiem czy jesteś jeszcze zainteresowana nim, czy może juz oglądałaś a le dam Ci link, gdzie jest do pobrania, a napisy przez napi projekt.

Jeronimooo

Będę wdzięczna za ten link.

ocenił(a) film na 8
Susie95

podaj e mail, tam dostaniesz i wytłumacze co i jak, bo tu takich rzeczy nie daje się.

Jeronimooo

nie wiem czy sie odezwiesz po takim czasie ale czy ja moge rowniez prosic o link do sciagniecia?

ocenił(a) film na 8
agab1987

h t t p : / / t h e p i r a t e b a y . s e / t o r r e n t / 3 6 7 3 6 9 9 / L i k e . M i n d s . 2 0 0 6 . D V D R i p . X v i D - D n B
polikwiduj tylko spacje między każą literą. powinno się stąd ściągnąć, nawet jak szło by wolno, ale w końcu się ściągnie ;P bit cometem, i bierzesz ten czerwony magnez jakby co. W razie ewentualnych problemów pisz ;P

Jeronimooo

dzieki wielkie:)

ocenił(a) film na 7
agab1987

Dzisiaj leci ten film w Tv, o 22.30 na MGM:)

jessicaal5

uuu a ja telewizora w ogole nie ogladam :D ale dzięki za newsa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones