PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303642}

ocen
8,1 10 1 706
Lisiczka

Recenzje Użytkowników

Kino familijne traktujące o przyjaźni dziecka ze zwierzętami, filmów z takim motywem przewodnim mogliśmy obejrzeć wiele, chociażby: "Bingo", "Pajęczyna Charlotty", "Biały Kieł", "Sprytne kocisko", "Lassie", "Buddy - pies na gole", "Uwolnić orkę", "Flipper", "Duma: podróż do domu", "Mój przyjaciel, Skip", "Shining Boy & Little Randy”, "Niezwykły przyjaciel", "Flicka", "Andre", "Paulie- gadający ptak". Takie filmy głównie ukazują liczne przygody jak również małe dramaty bohaterów, którzy swoje bratnie dusze odnajdują w zwierzętach. Najczęściej ich fabuła nie jest zbyt skomplikowana, wszak ma być skierowana przede wszystkim do młodszej widowni. Historie w nich przedstawione zazwyczaj chwytają za serce, a także czasami przekazują uniwersalne prawdy. Filmy te są gwarancją dobrej rozrywki, przyprawiają o uśmiech tych najmłodszych widzów. Zdarza się, że poddają nas także chwilom głębokiej zadumy i refleksji. więcej