PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10599}

List miłosny

The Love Letter
7,1 116
ocen
7,1 10 1 116
List miłosny
powrót do forum filmu List miłosny

Achhh co to był za film... Któż nie marzyłby w dzieciństwie, aby przytrafiła się taka historia jak Scotty'emu. Film dla ludzi, którzy nie wszytko tłumaczą w sposób naukowy. Historia miłosna dwóch osób oddzielonych od siebie 130 latami, z delikatnie i nie nachalnie wplecioną fikcją.Troszkę można wyczuć "powrót do przyszłości" gdzie rolę "samochodu" który przenosi nas w czasie pełni ta tajemna skrytka. Całość moim zdaniem bardzo dobrze przedstawiona, choć momentami nie co naciągane i przewidywalne (spotkanie Caleba prze Lizzy oraz na końcu spotkanie Beth ze Scottym).
Dwie sceny jakie mnie... rozbawiły:
Końcówka filmu kiedy Opiekunka zmarłej Clarice przegląda ze Scottym pamiątki po Lizzie i ta zdziwiona Jej mina "It is You! " :D
oraz kiedy Scotty przychodzi po raz drugi do domu Whitcomb'ów i wchodzi do pokoju umierającej Clarice. Babka coś tam mówi, żeby się wynosił, bo od razu widać po nim, że to prawnik, a zaraz potem "Are You know about Lizzie?" :D

Film polecam oglądać pod wieczór (zresztą większość film wolę oglądać wieczorem/nocą)
Jakby ktoś chciał sprzedać biurko z XIX/ 1poł XX wieku, to jestem zainteresowany. : )

ocenił(a) film na 7
DWIGHT_DWAIN

Ja go właśnie oglądałam pod wieczór zanim przeczytałam tą notatkę. Choć nie przepadam za przenoszeniem się w czasie muszę przyznać, że film się dobrze oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones