PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32929}

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

The Postman Always Rings Twice
7,3 4 242
oceny
7,3 10 1 4242
6,8 8
ocen krytyków
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
powrót do forum filmu Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
racjo

i ja się dołączam :)

peggy_blue_w_sniegu

dziękuję i ja !

ocenił(a) film na 8
peggy_blue_w_sniegu

w końcu sie doczekalam filmu w TCM (juz w czwartek). Musze troche ponarzekać bo ostatnio puszczają filmy głównie z lat 70 tych;/

użytkownik usunięty
peggy_blue_w_sniegu

Dołączam się do podziękowań ;)

peggy_blue_w_sniegu

Ja także dziękuję za całą ideę programu w którym można obejrzeć świetne starsze filmy ;)

peggy_blue_w_sniegu

Zdecydowanie najlepszy kanał. Cały czas lecą stare, świetne klasyki. Do tego Kino Polska i nic więcej mi nie potrzeba ;)

peggy_blue_w_sniegu

o tak dziękuje i to bardzo:)
stare dobre mgm

ocenił(a) film na 9
peggy_blue_w_sniegu

Jedyny dostępny mi kanał, który puszcza klasyki, cheers :)

ocenił(a) film na 9
peggy_blue_w_sniegu

i ja dziekuje

ocenił(a) film na 8
peggy_blue_w_sniegu

ja tez oglądałam "Listonosza" na TCM niedawno. Przyłączam się do podziękowań

ocenił(a) film na 7
peggy_blue_w_sniegu

TCM, cóż ja bym zrobiła bez tego kanału? :)

ocenił(a) film na 9
peggy_blue_w_sniegu

Jak najbardziej.Wspaniałe filmy pokazują.I Yakuze ostatnio widziałem na TCM.Super chcemy więcej!

ocenił(a) film na 8
peggy_blue_w_sniegu

To i ja dołączę się do podziękowań:-)

peggy_blue_w_sniegu

Po siedmiu ponad latach ;) Podziękował.

ocenił(a) film na 7
peggy_blue_w_sniegu

Również się dołączam do podziękowań. TCM uważam za najlepsza stacje, poszczają same dobre filmy, same klasyki, dzięki temu kanałowi już tyle klasyków obejrzałem. Znam ta stacje od około pół roku i od tamtej pory obejrzałem same bardzo dobre filmy:
-Listonosz zawsze dzwoni dwa razy
-Ucieczka w kajdanach
-Co się zdarzyło Baby Jane?
-Olbrzym
-Żebro Adama
-Arszenik i stare koronki
-Na wschód od Edenu
-Filadelfijska opowieść
-Rain Man

I za każdym razem jak widzę jakaś klasykę, to zawsze staram się oglądać. W starych filmach mam wielkie braki, a dzięki Tcm coraz mniej ich jest. Świetny kanał, kiedyś może się napisze jakiś list z podziękowaniami dla nich za filmy, które poszczają.

ocenił(a) film na 9
mucka77777

ee w sumie też się kiedyś tą stacją zajarałem, ale jak się okazało w swojej ramówce mają max. 50 filmów, z czego nie wszystkie są warte zainteresowania, od ponad roku jak przeglądam ofertę ciągle leci to samo; ze stacji klasyków wolę MGM, choć też mam ten kanał dopiero od jakiegoś czasu, więc niewykluczone, że sytuacja będzie podobna jak z TCM... na razie jestem zadowolony :)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Właśnie ja się wkurzyłem, ze nie mam MGM jak zobaczyłem jakie tam filmy lecą. Tak samo jak a TCM. Tez to zauważyłem, ze często się filmy powtarzają i ze zamiast tych co już 10 razy były moznaby pościć inne równie świetne, ale nie mam z tym problemu, bo jak nie obejrzę jakiegoś dobrego filmu raz, drugi to po raz 3,4 to zrobię. Np: Ucieczkę w kajdanach oglądałem 4 razy łącznie, bo zawsze coś mi wypadało, ze musiałem wyjść z domu, to jest plus tej stacji, ze powtarzają. Mi to tak bardzo nie przeszkadza, zobacz sobie ile TCM puszcza klasyków a ile te stacje najpopularniejsze typu Polsat, TVN, tvp1, Tvp2, TV4. Dla mnie TCM to rewelacyjny kanał, który daje szanse widzom oglądać stare, klasyczne filmy, których na innych stacjach ani na komputerze nie ma możliwości się obejrzeć. Jeszcze lubię CBS Europa i właśnie MGM, chociaż go nie mam, te trzy stacje własnie puszczają stare, legendarne filmy.

ocenił(a) film na 8
mucka77777

dorzucę wielki plus ode mnie za wiele filmów Hitchcocka.

ocenił(a) film na 9
peggy_blue_w_sniegu

ojj taak :), mój ulubiony kanał

ocenił(a) film na 9
elolizka

fantastyczny kanał. Klasyka. Moc.

peggy_blue_w_sniegu

Za chwilę kolejny raz film leci. Oglądam:)

ocenił(a) film na 8
peggy_blue_w_sniegu

Ja też dołączam się do podziękowań :-) Siedzę na zwolnieniu od kilku dni i nic tylko oglądam TCM. Nadrabiam zaległości w kultowych starych filmach. Uwielbiam!

ocenił(a) film na 7
Ulcia_4

popieram, stacja wolna od "gniotów" :)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
peggy_blue_w_sniegu

Odśnieżam, choć nie ma już u nas TCM to mam ten film nagrany z tej stacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones