PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574158}

Lodowe trzęsienie

Ice Quake
4,4 675
ocen
4,4 10 1 675
Lodowe trzęsienie
powrót do forum filmu Lodowe trzęsienie

Ludzie, fatalne aktorstwo, fatalny scenariusz, pomysl/fabula... totalnie zle dobrani aktorzy (rodzina ktora wyglada jak rodzenstwo??? nikt do siebie nie podobny / pretensjonalne i krzywe towarzystwo). Wszystko sztucznie i sztywnie zagrane. Jest to jeden z filmow, ktory zalowalam, ze probowalam obejrzec. Ogladalam prawie do konca, ale zreflektowalam sie, ze nie ma sensu i przestalam ogladac.

Naprawde, ponizej normy.
Takie pseudo przejecie ponad norme...
Gdybym mogla dalabym 0/10, ale musialam dac "1" i nie wiem za co.

ocenił(a) film na 4
qzka

fakt, produkcja jest bardzo niskich lotów ale jeśli spojrzy się na to czym film jest, a jest produkcją telewizyjną którą będzie można kupić w kiosku z a 4,99, to naprawdę widziałem gorsze. Wszystkie problemy, , takie jak sztampowy, słaby scenariusz, idiotyczni bohaterowie są takie same jak w przypadku wysokobudrzetowców .Rożnica polega tylko na środkach.

ocenił(a) film na 1
qzka

Zgadzam się,z Tobą,nędza straszna,rozumie,że jest to produkcja tv,ale nawet pomimo tego producenci powinni się lepiej postarać,obsada koszmarna,denerwująca i ich gra taka bidniutka,Szkoda czasu na to "dzieło"

christos_2

moim zdaniem kaszanka na ałej linii

qzka

A ja jestem zaskoczony... na plus. Spodziewałem się czegoś o wiele, wiele gorszego. Nad samą oceną się zastanawiam i pewnie jeszcze się zmieni, ale wg mnie film aż taką kaszaną nie jest. ;)

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones