PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574158}

Lodowe trzęsienie

Ice Quake
4,4 675
ocen
4,4 10 1 675
Lodowe trzęsienie
powrót do forum filmu Lodowe trzęsienie

Temat dla chętnych do wspólnego komentowania pękającego i puszczającego gazy lodu na Alasce. Seans dziś o 22.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

To już było

ocenił(a) film na 2
giovanni50

było nie było zapowiada się nieźle po samym tytule "Zabójcza Alaska"

slewin

Zabójcza Laska Cynamonu też brzmiałoby nieźle xD

Valdoraptor23

Jestem:) tym razem obiecuje oglądać uważnie, bo ostatnio przez dyskusję wciąż oceniam na 3 tylko dlatego, że nic nie wiem z filmu, więc nie mogę się ani się za bardzo doczepić ani za bardzo pochwalić filmu - na tyle ile wychodzi z patrzenia jednym okiem:)) i proszę o temat pod "nocną bestią" - wnioskuje, że jest o wilkołaku a to mój ulubiony stwór:)

ocenił(a) film na 2
klaudia0

Ja tam wole potwory z innego wymiaru dalej strasznie wspominam ten seans

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

tak??? to ja chetnie go zobacze, zeby sie przeknac, czy taki diabeł straszny.... :)

hapibo

Pies nazywa się Yeti xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

no!!!! ale fajnie :)

klaudia0

Dobrze, założę, spróbuję nawet obejrzeć :)

klaudia0

A widziałaś "Dog soldiers"? :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

muzyka - muzyka!!!! już mi sie podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 2
hapibo

chce miec taka kuchnie... z drewnianymi akcentami!!!!!!!!!!!!! piekna!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Ten zapadnięty szelf w Rosji był wielkości Kanady czy ja sie przesłyszałem

Katharsisss

Nie, chyba Conecticut, czy coś.

Pan skoczył przez fatamorganę i zmarł!

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Widze że reżyser tego filmu to niezły twórca kina klasy Z

Katharsisss

Obejrzanych dzieł: 11. Średnia ocena: 3,0

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

WOW widziałem 3 filmy każdy oceniłem na 2

hapibo

A mi się podoba pies.

ocenił(a) film na 2
hapibo

mnie zawsze zastanawia jak to jest, że oni mają tyle czasu na śniadanie ? No jak ??? I za każdym razem jedzą naleśniki ! ooooooooooo i jest pierwszy naleśnik ;]]]]]]]]]

slewin

I zawsze żona robi to pół godziny, wiadomo jak to naleśniki, a potem stawiają na stole i nikt tego nawet nie skubnie, bo zaraz się spieszą dokądś xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

jak mi by tak zrobili to by były ich ostatnie nalesniki :P moje na szczescie znikaja :)

hapibo

A robisz takie płaskie na kupce "po amerykańsku" czy normalne zwijane? :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

i jedne i drugie. te amerykanskie sa dosc suche i moje dzieci nie bardzo je lubia, smakuja troche jak biszkopt taki cieniutki :)

hapibo

Nigdy takich nie jadłem, u nas zawsze są zawijane. Czasem smażę nawet, to są grubsze xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

a bo te amerykanskie wiesz jak trzeba zrobic?! najpierw zółtka rozbijasz z cukrem, potem dodajesz maki pszennej i troche maki zemniaczanej, a na koncu ubite na szytywno białka. potem to albo smazysz na patelni, ale na małym ogniu i pod przykryciem, albo wylewasz po chochelce na papier do pieczenia, na blaszce i wkładasz do piekarnika na 8-10 min :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

i zapomniałam, troszke mleka jeszcze , razem z ta maka. tak, zeby za rzadkie nie było, takie lejące ale geste.

hapibo

O rety, z piekarnika jeszcze nigdy nie próbowałem :) A syrop klonowy też używasz? :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

nie :) to jak nasz miód - tego moje dziewczyny już by nie zdzierżyły :)
ale te amerykańskie kiedys zrób, proponuję Ci posmarować je nutellą na poowie jak sie juz zrobia, potem pokroic banana i polozyc go na tej nutelli, i złozyc nalesnika na te banany, nie złamie się, jest sztywny i puchaty. można na góre walną ubita smietane 36% i masz deser jak marzenie!!!!! :) rodzina padnie z zachwytu :)))))))))))))))

hapibo

Dobrze tam z Tobą mają Twoje głodomory :)

Szczytem moich samodzielnych możliwości są placki ziemniaczane oraz "brownie" z mikrofali ;D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

co z mikrofali???

hapibo

Patrzy:

http://thefazed.com/wp-content/uploads/2012/08/Lifehack-3-minute-brownies.jpg

:)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

o rety!!!! j ak to smakuje???!!!! to chyba wymyslili studenci!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))

hapibo

Puszyste, trochę jak biszkopt, albo taki puszysty omlet. Zrobiłem zarówno żółte jak i brązowe. Zdjęcia są u mnie na Fb w albumie "Różne zdjęcia" :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

zaraz tam lezę :)

hapibo

Spróbowałem wysłać wiadomość.

ocenił(a) film na 2
slewin

to bylo niezłe... wciaga mnie ten film!!!!!!!!!!!!!!!!! dom maja cudny, naprawde!!!

ocenił(a) film na 2
slewin

Zimne gejzery czy co ja widzę?

Katharsisss

Korpus armii wygląda jak biblioteka osiedlowa z doczepionymi jakimiś dinksami migająco-pikającymi na ścianach.

Valdoraptor23

nie ma - nie czytam Was!! odezwę się na reklamie:p

klaudia0

ale chciałabym pojechać na Alaska mmmm

klaudia0

i nawet Alaskan Malamut dobrany pod nazwe regionu xd

Samarrita

Córka wygląda jak Sansa Stark xD

klaudia0

O, akurat reklama ;P

Valdoraptor23

no faktycznie ten reżyser jest mistrzowsko uczepiony kina klasy Z - ale mam zaległości a dziś taki bogaty wieczór z nim:)

klaudia0

Powtórnie zapytam czy widziałaś "Dog soldiers"?

http://www.filmweb.pl/Dog.Soldiers

Valdoraptor23

a nie wiedziałam że to do mnie pytanie:) nie widziałam! ale już wiem że mam zadane;p

klaudia0

Od siebie polecam, jeśli lubisz wilkołaki :) Przypadkiem kiedyś obejrzałem.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Reklam Farmio już naszczęście chyba nie ma

Katharsisss

Faaaaaaaaaaaarmio, Faaaaaaaaaaaaaaaaarmio, krokodyle kaaaaaaaaaaarmio bez GIE-EMO!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Przestań dość! dość! Dość! Nie zdzierże więcej tej reklamy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones