PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211195}
6,7 3 557
ocen
6,7 10 1 3557
Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele
powrót do forum filmu Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele

Czesc, chciałbym się was zapytać dlaczego Tammy płakała wtedy kiedy była z Bennym w łóżku i wtedy kiedy byli nadzy? Bo nie rozumiem :/

Nasus123

Według mnie nie chciała po prostu jeszcze tracić dziewictwa z nim ale kochała Bennego i nie chciała go stracić. Stąd też płacz bo robiła to raczej z przymusu niż z chęci.
Ogólnie w tej części główny bohater to IMO straszny debil, o ile w jedynce bardzo go lubiłem to tutaj miałem mu ochotę nakopać do du*y widząc co wyprawia na ekranie. Przymuszanie kobiety do seksu ("bo mnie się chce i już, a jak nie dasz mi wejść to cię zostawię bo mnie nie kochasz") przez granie na jej uczuciach dla mnie jest niemal gwałtem, tylko w ładniejszym opakowaniu "miłości". A, że ja gwałcicieli wszelkiej maści nienawidzę to potępiam też działanie g(ł)ównego bohatera.

Chociaż możliwe iż w scenie chodziło o strach dziewczyny przed pierwszym razem i stąd płacz, jednak ja patrząc po scenie widziałem raczej niechęć niż strach.

ocenił(a) film na 5
skodr

Bobby poniekąd gwałcił prawie wszystkie swe ofiary, więc Benji przy nim to tylko amator.

ocenił(a) film na 7
skodr

Strach, to był strach...Obawa, była przestraszona, zawstydzona, przejęta.Bała się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones