PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211195}
6,7 3 557
ocen
6,7 10 1 3557
Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele
powrót do forum filmu Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele

Irytujacy

użytkownik usunięty

No coz...jestem tym filmem straszliwie zawiedziony! Nasłuchałem sie i naczytalem całkiem przyzwoitych recenzji które niestety były nieprawdziwe. Przynajmniej moim zdaniem. Film jest raczej irytujacy i nie wywołał u mnie uśmiechu tylko zazenowanie faktem, ze go ogladam. Wydał mi sie równiez w swojej prostej głupkowatości podobny do Americam Pie jednego z największych komediowych gniotów wszechczasów. Rozumiem ze nie sa to filmy które maja konkurować z W.Allenem tudziez I Bergmanem i sa krecone tylko i wyłacznie dla rozrywki. Jednakze przestarzegam przed nim osoby o nieco bardziej wysublimowanym poczuciu humoru...bo mozna stracić tylko czas i pieniadze (jesli korzystacie z wypozyczalni). Światełko w tunelu stonowi sciezka dxwiękowa z rock n rollem klasy B. Właśnie dobor muzyki sprawił ze film dało sie obejzeć do końca. A swoja film wydawał sie chwilami bardziej amerykański niz filmy produkcji amerykańskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones