PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400165}

Loft

6,6 485
ocen
6,6 10 1 485
Loft
powrót do forum filmu Loft

- czy ktos go juz ogladal, bo przez obsade (Mardsen, Miller, Urban) to sie zapowiada nawet calkiem niezle?...
A w ogole- czy ktos rowniez ogladal te wersje holenderska i moze cos o niej powiedziec?

Wikus_Van_De_Merwe

Najpierw Holendrzy zrobili remake, teraz Amerykanie... O co kamon? Czy to taki dobry film?

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

oooo jeeee... Przeciez wiadome, ze pierwszy remake byl od Holendrow - ja tylko zapytalem, bo sam go jakos nie mialem okazji obejzec - zapewne dlatego, ze nie byl tak rozpowszechniony -> czyt. popularny - no i dlatego przeciez tez o to pytalem, czy mi ktos moze na jego temat cos opowiedziec.... - A Ty tu nagle wpadasz jakbys sie urwal z choinki i wygrzebujesz jakiegos juz od dawna czerstwego kotleta!- Nie dosc ze nie tylko jest to watek juz dawno nieaktualny - bo przeciez sam juz dawno zdazylem ten remake z USA ogladnac - to jeszcze zamiast opowiedziec mi troche o tym holenderskim - opowiadasz mi jakies oczywiste oczywistosci typu najpierw byl holenderski a potem amerykanski remake- (to naprawde jakbys zdradzil niedopomyslenia sensacje, o tym kto wygra wybory na prezydenta w Korei Polnocnej ;D ) - a poza tym sam zaczynasz zadawac tendencyjne pytania... ;D
Dobra porada na przyszlosc ode mnie_ Wiesz-rozumiesz - nastepnym razem jeżeli najdzie Cie niedopowstrzymania koniecznosc zaznaczenia swojej obecności, a nie bedziesz wiedziec jak, to wstaw najlepiej tylko trzy kropki, zmiast tego typu farmazonić.... OK? OK! ;D

PS
prosze sie mna nie przejmowac - ja po prostu juz tak mam pod mym sufitem - jestem nie do ujarzmienia niepoprawnym oraz fundamentalnym zaklinaczem doktryny Dżucze - Chwala technologii stania przy frezerze (z fryzjera oczywiscie rowniez nie mozna spuscic oczow, bo juz niejednemu zamiast wlosow - co innego polecialo...) ... A wracajac do tematu - jeszcze raz prosze sie mna nie przejmowac - po prostu jakbym nie byl taki mondry , to by od razu te kondominium do imentu upadło i tyle by z tego bylo... Skaranie Boskie wraz z mimry z mamrami - kataklizm PUR!

Wikus_Van_De_Merwe

Nie wiem co palisz, albo pijesz, ale lepiej to odstaw...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones