PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550924}
7,3 2 449
ocen
7,3 10 1 2449
7,2 4
oceny krytyków
Logorama
powrót do forum filmu Logorama

Bezkonkurencyjny

ocenił(a) film na 8

Po prostu musi wygrać na Oscarach, żaden inny z nominowanych nie dorasta mu do pięt.
Wspaniały pomysł, rewelacyjne wykonanie i fabuła bardzo na czasie. Przykre, ale nasze miasta wyglądają bardzo podobnie, jak to przedstawiono w tym filmie :(

ocenił(a) film na 8
lew890

No i miałem rację, właśnie dostał Oscara!

lew890

A mi sie podobal znacznie mniej niz 'La Dama y la muerte'.

lew890

Moim zdaniem French Roast dużo lepszy. Tutaj pomysł jest dobry, ale raczej to jest przygnębiające niż pouczające.

ocenił(a) film na 10
Kazioo

Świetny nie rozumiem jak można dać ocenę niższą niż 9 absolutna perełka w swojej dziedzinie

qgrudziaz

Nie rozumiesz? Zrozum a poczujesz.

ocenił(a) film na 7
Kazioo

Mnie też "Logorama" podobała się znacznie mniej niż French Roast (który, swoją drogą, jest naprawdę świetny). "L." to ciekawy pomysł wizualny, ale fabuła jest nachalnie ideologiczna, nie daje widzowi pola na własną refleksję, tylko łopatologicznie mówi mu co ma myśleć. Szkoda, bo odrobina subtelności bardzo dobrze by "Logoramie" zrobiła.

ocenił(a) film na 7
lew890

Czy można gdzieś ten film obejrzeć z polską wersją językową?

Film obejrzany w angielskiej wydał mi się nieciekawym, niezbyt zabawnym sensacyjniakiem zrealizowanym w ciekawej formie. Nie rozumiem Oscara dla tego filmu. Pewnie coś mi umyka w tłumaczeniu. Po ostatnio obejrzanych "Adazhio", "Wiedźmie" i "Muszę odejść" wyróżnienie dla "Logoramy" bardzo mnie zdziwiło, choć z drugiej strony z shortów z 2009 roku tylko "Alma" mi się bardziej podobała. Aż muszę jeszcze obejrzeć pozostałych jej konkurentów.

Khaosth

Ja mam pytanie, gdie mozna obejrzec te wszystkie filmy?

Khaosth

a ja zadaję się widziałem jedynie "Logorama" z tych nominowanych ;/ pewnie nadrobię, ale trzeba przyznać że pomysł mistrzowski tu mieli :) aż dziw bierze, że to pierwszy film reżyserów/scenarzystów!

Scena pierwsza z dialogiem ala "Pulp fiction" hehe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones