Lokatorka

A Love Song for Bobby Long

2004 1 godz. 59 min.
7,3 7 023
oceny
7,3 10 1 7023
8 138
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}

Po otrzymaniu wiadomości o śmierci matki Pursy Will wraca do Nowego Orleanu. Jest zaszokowana tym, że jej rodzinny dom zajmuje teraz dwóch dawnych kolegów matki: Bobby Long, były wykładowca akademicki, i jeden z jego studentów, Lawson Pines. Mężczyźni odmawiają opuszczenia domu, ewentualna trójka właścicieli musi więc nauczyć się, jak żyć razem.

berenika84
opis użytkownika

Młoda uparta kobieta powraca po wielu latach do Nowego Orleanu, aby zamieszkać w domu swojej zmarłej matki. Nie spodziewa się jednak, że waląca się posiadłość jest już zamieszkała przez dwóch przyjaciół matki - Bobby Longa i Lawson Pinesa - dwóch samotnych mężczyzn, ciężko doświadczonych przez życie. Nikt z nich nie ma jednak ochoty odejść, są więc zmuszeni do zamieszkania razem, w trójkę. Czas mija, a kolejne wydarzenia tylko umacniają ich w przekonaniu, że związali się ze sobą naprawdę mocno.

aga_6
opis użytkownika

Mieszkająca na Florydzie nastolatka Purslane Hominy Will (Scarlett Johansson) dowiaduje się o śmierci matki. Jedzie do rodzinnego Nowego Orleanu na pogrzeb i postanawia zamieszkać w domu swojej mamy. Na miejscu okazuje się, że budynek jest w opłakanym stanie i do tego zamieszkuje go dwóch wiecznie pijanych mężczyzn. Jednym z nich jest były profesor języka angielskiego Bobby Long (John Travolta), drugim - jego były asystent Lawson Pines (Gabriel Macht), który od 9 lat bezskutecznie próbuje napisać biografie Bobby Longa. Purslane decyduje się dzielić z nimi mieszkanie i po trudnych początkach w ich związku, odkrywają głębokie sekrety i naprawiają swoje życie.

bumru
opis użytkownika

Hominy Will (Scarlett Johansson) dowiaduje się o śmierci matki i postanawia po raz pierwszy od lat wrócić do rodzinnego Nowego Orleanu. Ku jej zdziwieniu dom jej matki jest zamieszkiwany przed dwóch mężczyzn - byłego profesora literatury Bobby Longa (John Travolta) i jego młodszego protegowanego Lawsona Pinesa (Gabriel Macht). Przyjaciele zmarłej matki zdążyli się już przyzwyczaić do mieszkania w tym domu i wcale nie zamierzają opuścić go po przyjściu Hominy. Cała trójka jest zmuszona zatem zamieszkać razem...

Wiedzma
opis użytkownika

Uczta aktorska dla miłośników talentu Johna Travolty i Scarlett Johansson. Za tę rolę Scarlett Johansson otrzymała nominację do Złotego Globu. Bobby Long, były wykładowca akademicki i jeden z jego studentów Lawson Pines wiodą nieskomplikowane życie w Nowym Orleanie. Największą przyjemność czerpią z wylegiwania się na sofie, czytania i topienia smutków w alkoholu. Ich losy zmieniają się w momencie, kiedy Pursy (Scarlett Johanson) pojawia się w Nowym Orleanie, aby zamieszkać w domu po swojej zmarłej matce nie wiedząc, iż zamieszkują je dwaj obcy mężczyźni. Ponieważ nikt nie chce odejść zmuszeniu są mieszkać we trójkę. Upływający czas udowadnia im coraz bardziej jak mocno są ze sobą związani.

opis dystrybutora dvd