PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7385}
6,9 2 737
ocen
6,9 10 1 2737
6,5 8
ocen krytyków
Lokis. Rękopis profesora Wittembacha
powrót do forum filmu Lokis. Rękopis profesora Wittembacha

czym ten film jest?

ocenił(a) film na 5

Bo na pewno nie jest to film grozy.Ani grozy,ani napięcia.Tak jakby reżyser nie był do końca przekonany o czym zrobić film.Można by powiedzieć,że to film klimatyczny z elementami etnograficznymi 19 wiecznej Litwy czy Żmudzi.Jednak zupełnie nie było tam specyficznego kresowego kolorytu czy śpiewnego akcentu litewskiego. Jak dla mnie jeden ze słabszych filmów Majewskiego.Moja ocena 5/10 i to tylko ze względu na niezłą grę aktorską.

ocenił(a) film na 6
thanau

Jak dla mnie to był dramat psychologiczny, w końcu główne wątki to nieszczęście z chorobą w tle. Na vod onet był opisany jako horror,ale jak napisałeś powyżej próżno w nim szukać grozy. Film całkiem fajny, ze wspaniałą scenografią. Na wielką nudę czy do snu jak znalazł :-)

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

Dla mnie film grozy w starym stylu. Troszkę dawki tajemnicy troszkę psychologii wszystko nakręcone bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Smaczny koktajl.

ocenił(a) film na 10
Kilinski

Film REWELACYJNY!!!! Genialne kreacje Fettinga, Duriasza, Lutkiewicza, Mrozowskiej i Milskiego. Prawdziwe aktorstwo. Siąkać nosem może tylko fan dzisiejszego, telenowelowatego pożal się boże aktorstwa.

thanau


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones