PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 277
ocen
7,4 10 1 142277
6,6 21
ocen krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

genialna scena katastrofy, genialna gra Denzela. Tak bym podsumował ten film. Czasami się
troszkę dłuży, ale trzyma jednak w napięciu. Wszystko to dzięki głównemu bohaterowi, którego
walka z samym sobą i swoimi słabościami jest tak bardzo ludzka i swojska, a zarazem
przypomina walkę z wiatrakami...

ocenił(a) film na 6
paulik37

Za tą walkę głównego bohatera z samym sobą, za cały problem ujęty w filmie, na końcu za umiejętność przyznania się przed samym sobą do tego, że jednak istnieje problem (tu alkoholizm), za odwagę przyznania się do błędu i odpokutowania za niego, ode mnie wysoka 6. Poza tym nie mogę niestety więcej pozytywów wymienić, lecz muszę wskazać takie negatywy jak: nuda (w pewnym momencie film strasznie się dłuży, ciągnie się i ciągnie...) i przewidywalność (aż do bólu) ! Zero zaskoczenia, zero jakichkolwiek nieprzewidywanych zwrotów sytuacji, czegoś, co poruszołoby mną chociaż trochę. Niestety, bo zamysł naprawdę ciekawy, problem interesujący, ale wykonanie wg mnie nie najlepsze. Jedyne, co ratuje ten film, to gra Danzela.

ocenił(a) film na 8
marti9812

Weź ty juzż spie...aj...

ocenił(a) film na 9
marti9812

Taaa, a Wonder Woman ma u ciebie 7 hahhahahah, masz widac kompetencje w krytykowaniu dobrego kina.

ocenił(a) film na 8
master_of_vinyl_donuts

A WW to shit ....

marti9812

W filmie o takiej tragedii nie potrzebujemy dodatkowych zwrotów akcji czy dodatkowych rewelacji, żeby zaspokoić ludków, którzy nie rozumieją problemu alkoholizmu :)

ocenił(a) film na 7
paulik37

Popieram

ocenił(a) film na 8
paulik37

No, ale tak wysoka ocena to lekka przesada. Film w najlepszych momentach zasługuje na 8, w sumie to powinna być 7, ale jednak sprawna reżyseria R.Z. i odtwórstwo głównego bohatera przez D.W. robi swoje. Zresztą drugoplanowa rola pani K.R. i "przyjaciela"-dostawcy , pana J.G., też robi swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones