PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 292
oceny
7,4 10 1 142292
6,6 21
ocen krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 8

Nieporozumienie nie dlatego że ten film był słaby tylko że spodziewałem się jakiejś mieszanki kina akcji z filmem katastroficznym a dostałem udany dramat o człowieku pogrążonym w nałogach.

ocenił(a) film na 8
fdse2

Odpowiednim komentarzem do twojego komentarza jest skecz Paranienormalnych" z seri "Kryspin" pt. "Bond"
Jeśli nie oglądałeś, to zachęcam.

ocenił(a) film na 9
fdse2

Film jest nieporozumieniem bo byl czyms innym niz wydalo Ci sie po okladce i tytule? W takim razie wiekszym nieporozumieniem jest Twoja logika.

ocenił(a) film na 9
fdse2

Zanim się zabierzesz za oglądanie filmu, należy sprawdzić jego opis. Rozumiem, że z tytułu może wynikać coś innego, ale jak wół masz napisane, że to jest dramat, więc dla mnie rozczarowaniem by było gdybym dostała film katastroficzny, których mamy na pęczki (puszczane na TV puls).

ocenił(a) film na 8
kokosowedropsy

Ech temat miał być dwuznaczny, ale nie chodzi mi o to że film był nieporozumieniem, wręcz przeciwnie był bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
fdse2

Ale ja nie odnioslam sie do twojej oceny, tylko do dopasowania filmu do danego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones