PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793520}

Lou

6,9 2 986
ocen
6,9 10 1 2986
6,4 7
ocen krytyków
Lou
powrót do forum filmu Lou

Lou

ocenił(a) film na 10

Oczywiście jest to dosyć krótka i całkiem niezobowiązująca bajka dla dzieci. Poruszająca małe umysły i zachęcająca do określonego zachowania.Myślę, że jest to także genialna animacja dla już dorosłych dzieci. Z mojej perspektywy jest to także bajka-parabola mówiąca o duchu dziecięcej miłości, który umożliwia ożywienie tego co nieożywione. Coś na wzór Toy Story, jednak krótszej, i myślę, bardziej poważnej wersji.

ocenił(a) film na 7
Kisho

"parabola mówiąca o duchu dziecięcej miłości, który umożliwia ożywienie tego co nieożywione" ciekawie, trafnie, mądrze powiedziane z kilkoma wariantami interpretacji:) Ja myślę, że te pozytywne uczucia pozwalają unosić się na wodzie właśnie temu, co powinny wyzwalać i co buduje. Bardzo dobrze, że przedstawianie takiego przekazu zaczyna się od formy też dla tych małych dzieci, bo im wcześniej, tym lepiej i większe szanse na nie rozrastanie się tego, co negatywne. Jak dla mnie ciekawy i trafiony pomysł i bardzo fajnie zrealizowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones