PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144883}
7,5 162
oceny
7,5 10 1 162
Love & Pop
powrót do forum filmu Love & Pop

... ponieważ film się wyróżnia - tematem i wykonaniem (zwariowane ujęcia :) ). Jest to pół film, pół dokument - nie tylko o enjo-kousai, ale też o przyjaźni. Dla każdego, kto choć trochę interesuje się japońską kulturą.

ocenił(a) film na 9
Codahaar

Potwierdzam. Film warty obejrzenia. Wpierw zdecydowałem się, bo występuje w nim Yukie Nakama. Jak się jednak okazało, to nie ona była głównym smaczkiem, a problematyka jaką porusza "Love&Pop". Co ciekawe sporo z "przemyśleń" Hiroki mógłbym odnieść do własnej sytuacji...chociaż tak naiwny nie jestem, ale z drugiej strony nie wiem jak to jest być kobietą ;)

ocenił(a) film na 9
MacVas

Mało osób na temat filmu się wypowiedziało, ale te które zabrały głos powiedziały wszystko. To takie galerianki w wersji japońskiej, tym tylko różnią się od naszych, że mimo braku nachalności i wulgarnych scen, poruszają ważną tematykę w ciekawy sposób, zachowując jednocześnie dystans i humor wobec opowiadanej historii (czego naszym galeriankom zabrakło). Postacie też są jakby bardziej wiarygodne psychologicznie, mimo że wszystkie w takich samych mundurkach, z czarnymi włosami o skośne;) Jednym słowem: oglądać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones