1 godz. 50 min.
7,6 103
oceny
7,6 10 103
142
chce zobaczyć
{"type":"film","id":144883,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Love+%26+Pop-1998-144883/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Love & Pop
  • Codahaar ocenił(a) ten film na: 8

    ... ponieważ film się wyróżnia - tematem i wykonaniem (zwariowane ujęcia :) ). Jest to pół film, pół dokument - nie tylko o enjo-kousai, ale też o przyjaźni. Dla każdego, kto choć trochę interesuje się japońską kulturą.

  • MacVas ocenił(a) ten film na: 9

    Codahaar Potwierdzam. Film warty obejrzenia. Wpierw zdecydowałem się, bo występuje w nim Yukie Nakama. Jak się jednak okazało, to nie ona była głównym smaczkiem, a problematyka jaką porusza "Love&Pop". Co ciekawe sporo z "przemyśleń" Hiroki mógłbym odnieść do własnej sytuacji...chociaż tak naiwny nie jestem, ale z drugiej strony nie wiem jak to jest być kobietą ;)

  • oider ocenił(a) ten film na: 9

    MacVas Mało osób na temat filmu się wypowiedziało, ale te które zabrały głos powiedziały wszystko. To takie galerianki w wersji japońskiej, tym tylko różnią się od naszych, że mimo braku nachalności i wulgarnych scen, poruszają ważną tematykę w ciekawy sposób, zachowując jednocześnie dystans i humor wobec opowiadanej historii (czego naszym galeriankom zabrakło). Postacie też są jakby bardziej wiarygodne psychologicznie, mimo że wszystkie w takich samych mundurkach, z czarnymi włosami o skośne;) Jednym słowem: oglądać!