PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011975}
6,4 359
ocen
6,4 10 1 359
5,9 7
ocen krytyków
Love Lies Bleeding
powrót do forum filmu Love Lies Bleeding

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 7

aka Wykidajka, czyli:

męski wyczyn muskularny - tym razem w wydaniu kobiecym - fryzury na czeskiego piłkarza, uliczna moda ortalionowa i nieodwracalne zmiany..

lidexol z Syk Pike kontratakuje w 9D - ja wiedziałem, że tak będzie - rozpuszczalnik na robaki zacnej marki persian insect mugwump hydro powder z Nagiego Lunchu cronenberga zbiera swoje martwe płody; duch wielkiego byka lee jako ta łza czysty a bezwartościowymi wciąż rzyga myślakami..

(by the way - czy widzieliście już drugi odcinek pierwszego sezonu edukacyjnego serialu obyczajowego pod wszystko mówiącym tytułem Nafukany Belmondo Złapany przez Policję?)

(już teraz, od ręki, za darmo i bez rejestracji na jótóbe!)

(zioła przypomnienia)

(to jakiś cud)

(słyszycie?)

(coś mnie dziwnie, a coś mnie dziwnie)

(kto ty jesteś?)

(ja ci wyjaśnię, ja ci wyjaśnię)

(zaraz zrozumiecie dlaczego)

(a kim jesteś?)

(kim jestem, proszę pana)

(nie bój się, ja ci wyjaśnię)

(co się dzieje?)

anyway - kinematograficzny analfabetyzm agonalny na granicy tak zwanego post-kretynizmu, neo-krętacyzmu i trans-nabieralizmu, ale nie oszukujmy ni dajmy się zwieść:

spoglądając tym olbrzymkom prosto w cztery oczy szczerym spojrzeniem konsumenta śmieciowego żarcia z podwójnym zestawem gatunkowej post-papki i dodatkowym pop-sosem dziewczęciej odwetotyki - sensowniejszej konkurencji dla na wpół rozkoszulkowanej klatki piersiowej naoliwionego jake'a wcirydajka w tym roku już nie znajdziecie!

ocenił(a) film na 8
Westernik

Widziałem już wiele tych twoich tematów, które obok recenzji nie stoją i nawet opinią nazwać nie można. Ja rozumiem, że potrzeba atencji, aby się wyróżnić z tłumu, zapewne silniejsza... ale uskutecznianie za pomocą bełkotu? Choroszcz wita zawodnika, naszego barwnego ptaka. Kaftan już zapięty?

Jedyne co można wynieść to fakt, że pod koniec nawiązujesz jak przedszkolak do filmu "Wykidajło" z tego roku. Skończ się może wydurniać, bo ani ty śmieszny, dowcipny, czy co tam o sobie uważasz. Jest dokładnie odwrotnie. Odstaw to co bierzesz i zaloguj się do rzeczywistości. Przekładając na twój język: gu-gu ga-ga, daj lizaka. 

Jprdl... 

ocenił(a) film na 7
GrandFan

nie mówi się "zaloguj", tylko "zakoleguj". to co, może się jednak zakolegujemy? może zostaniemy swoimi nigaskami? damy dobry przykład jak zwyciężać mamy. odrzucimy poza nawias wszystko co nas dzieli, te ostre narzędzia, wiaderka, foremki i łopatki. pozwolę ci stawiać zamki na mojej części piaskownicy, a ty pokażesz mi jak głębokie są zasięgi tej króliczej nory. ja się ododkleję i dostrychnę, a ty się doprzychylnisz, odprotekcjonalnisz. i nikt nam już nie fiknie. wiesz jak będzie fajnie? jacy będziemy fajni?

ocenił(a) film na 8
Westernik

Aha.

Westernik

Co za bełkot...

ocenił(a) film na 7
Bokciu

oo, wypraszam sobie! nie co za bełkot, tylko co za radosny bełkot! że grafomania to radosnym bełkotem podszyta to proszę pamiętać i zawsze dodawać, nie zapominać, inaczej w ruch pójdą wiaderka, foremki, łopatki i inne tępe świadectwa ostrej regresji schizofrenicznej..

poza tym dwóch na jednego to banda łysego, co wy, do podstawówki nie chodziliście?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones