PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857724}

Luca

7,3 27 426
ocen
7,3 10 1 27426
7,0 23
oceny krytyków
Luca
powrót do forum filmu Luca

"Luca" to ciepła i przyjemna w odbiorze historia z uroczymi bohaterami. Jest mnóstwo gagów i żartów. Film o przyjaźni, miłości, marzeniach a także przezwyciężaniu własnych słabości. Smaczkiem postacie kota Julie oraz babci Luki. Ani przez chwilę nie nudziłem się na tym filmie, podobnie jak moja żona i 7-letni syn i 3-letnia córka. Polecam ten film gorąco nie tylko dzieciom. A jeśli się wahasz czy iść na ten film to znaczy że masz Bruna w głowie. Krzyknij mu: Silenzio Bruno!

ocenił(a) film na 8
Spiridon

Wczoraj byłem z 7-letnim synem :) mega się podobało. Fakt postać kota jest rewelacyjna i krzyknijmy Santa mozzarella ;)

Spiridon

Popieram. Wychowałam się na bajkach, które bardzo mile wspominam i pomimo że jestem dorosła to od czasu do czasu chętnie obejrzę sobie animację dla rozrywki i dla odstresowania się (komedie dla dorosłych nie zawsze bywają fajne... Czasem potrafią być bardzo żenujące). Ta bajka dała mi solidną porcję zabawy i dodała takie przyjemne ciepło w serduchu :)

Spiridon

Film jeszcze przede mną, ale obejrzę każdy nawet animowany jeżeli dzieje się w słonecznej Italii.

ocenił(a) film na 8
Spiridon

Zgadzam się. Film naprawdę fajny, ciepły, pouczający, zabawny. Moim dziewczynom 6 i 11 lat podobał się, mi zresztą też. Disney nie zawodzi jeśli chodzi o bajki.

Spiridon

Mam wrażliwego 6 latka, widzieliśmy tylko 2 filmy pełnometrażowe bo zawsze są jakieś stresujące postacie i sytuacje. Czy ten film również ma mroczne charaktery? Chcialabym zabrac do kina syna i 3 latke i zastanawiam się czy jest on odpowiedni?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones